Namecheap kuponi

Što je ovo s kuponima, nema nijednom za 1-2$…

Jel ima netko kupon za produžavanje domena ? Ili se ti kuponi odnose samo za nove domene ?

Kupio sam sada preko godaddy… nisam mogao vjerovati da nema kupona za namecheap…

Šta ja radim jeste da switcham sa Godaddyja na namesilo i obrnuto :slight_smile: . Uvijek je transfer jeftinije od renewalsa, pogotovo na godaddyju.

Ne znam da li je Namecheap uopće ikad imao takve kupone.

Namecheap funkcionira na drugačiji način, tamo novu domenu platiš oko 9$, ali zato kada je obnavljaš platiš oko 10$, dok na GoDaddyu koliko platiš renew, oko 15$? Tako da gledajući dugoročno makar na GD prvi put domenu platiš po dolar, dva, nakon 3 godine NC se više isplati.

++ na Namecheapu private registracija dolazi po defaultu, na GoDaddyu se isto dodatno plaća.

Da podjelim i sa ostalima taktiku koju sam podjelio sa aa:

Kada mi istiće na GoDaddy, odem na namesilo i transferujem domene bez
kupona, jer oni nemaju neke kupone. Kada istiću na namesilo onda idem
na GoDaddy i transferujem .com domene (jednu po jednu, jer kupon vrijedi
za jednu domenu, a kupona ima bruku) sa kuponima ($1 do $2 te izađe po
domeni) a ostale bez kupona. Uglavnom uštedi se strašno puno ako imaš
više domena. Naravno, više uštediš kada sa namesila ideš na GoDaddy jer
su .com transferi sa kuponom strašno jeftini.

Za GoDaddy, kupone za .com transfere vadim uglavnom sa dnpromos.com, a možeš i na forumu namepros.com

Akcija na Namecheapu, ja sam danas naišao na nju, uglavnom, .com domena za $5.88

Produženje renewal domene na namecheapu COUPONFCNC 20% off

Meni je radilo za .com domenu

3 Likeova

Thanks, meni isto za .com produženje prihvatilo.

Taj kupon radi preko pola godine za produzivanje. Recimo imate super extenziju za FF zove se Honey(vjerojatno ima i za druge brovsere), podrzavaju veliku vecinu popularnih stranica koje primaju kupone. Kad dodjete na shopping card pokrenete ekstenziju i ona prosvrlja po svim kuponima i vidi jel vam sto odgovara. Na kraju ponudi najbolji popusti, ako postoji.

1 Like