Naplacivanje po gledanju video snimka ili naplata po registraciji

Ti si to tada dobro zamislio ali nije mnogo ljudi u 2006-toj godini u regionu imalo internet i mogucnost naplacivanja kao sada.
Preko koga si radio sms naplatu?
Ja planiram samo da potrosim na hosting i marketing,a ko zeli dodavace video snimke na vec postojece sajtove specijalizovane za video naplacivanje i embedovati na moj sajt gde ce biti slicnih snimaka.

Ako se nekome isplati da postavlja predavanja na youtube neka embeduje sa youtube,moj sajt ce biti za embedovanja video snimaka ili teksta,svako ce sam odluciti da li ce da naplacuje ili ne i koliko.

preko starionbgd.com sam radio SMS za sve tri mreze iz Srbije a neki DAOPAY nemacki
za celu evropu ali u to vreme se desavalo i to da su provajderi ukinuli naplatu ,i sa 5 % za sebe poceli uzimati 55 % za sebe ,sta sam ja sve sa naplatnim sistemima radio i prosao knjigu bi mogao napisati,i zato pricam i dan danas nema nista primereno za web mastere gde bi svako mogao naplacivati brzo i lako svoje usluge ,

1 Like

Barem se radi na tom. BTCu ide jako dobro. :smiley:
Srry na ovom podjebu, znamo svi koje je tvoje stajalište o BTC-u :smiley:

Nego svaka čast što si bio ispred vremena. :wink:

nikada BTC kakav je sada nece uci u masovnu upotrebu ,ljudi i danas mene pitaju za uplatu SMS posto im je to najlakse i najbrze ne pitaju sta kosta i jednostavno im operater to naplati na kraju meseca,znaci da bi nesto zazivelo mora biti razumljivo BTC je jos jako daleko od toga,

Nebumo ovdje nastavljali temu o BTCu. I u kontekstu teme, slažem se da trenutno BTC nije nešto praktičan za vršiti naplatu. Iako nebi bilo na odmet postaviti i njega kao opciju.

1 Like

imam ja to odavno u opciji nisam ja bas totalno nepismen :stuck_out_tongue: u vezi BTC mada ga odmah pretvaram u dolare jer me ne zanima cuvanje da poraste ,ali od 100 transakcija 1% plati nekom cryptom valutom,a paypalom 50% pa onda ide skrill , paysafecard , neteller ,bank racun i svi ostali pomalo…
da ne idemo od teme ali posto je tema naplacivanje sadrzaja to je tu i danas ce ljudi na nekom sajtu najvise traziti SMS ili paypal…

2 Likeova

Sada na fortumo traze dozvolu posebno od svih operatera iz Srbije za sms naplatu za sajt.Posle toga svaki posebno operateri,odluce da li ce dozvoliti sms naplatu na sajtu.

Nema veze sto se ode od teme jer i to ima veze sa naplatom i ne bi bilo lose ubaciti i BTC,pa ko voli nek izvoli.

Pored sms paypal-a i e banking je trazen.