Nativemedia problem - slabo učitavaju oglasi

Pozdrav, zanima me da li još netko ima problem s Nativemedia oglasima, od maloprije se skroz slabo učitavaju na sajtu, posebice preko mobilnog kad se ulazi na sajt… ???

Isto, samo nestanu ponekad navece

Koristiš možda neki filter koji ih uklanja? Ja koristim 2. AdGuard AdBlocker i Bind9. Za prvi ne znam jesi li blokirani, ali druge sam ja dodao

// [Nativemedia.rs]
zone “nativemedia.rs” { type master; notify no; file “/etc/namedb/blockeddomain.hosts”; };
zone “display.nativemedia.rs” { type master; notify no; file “/etc/namedb/blockeddomain.hosts”; };

Da ne pravim novi post… Ima li iko problema s NativeMediom? Ne ucitavaju se njihove reklame… Juce bilo 3e i to je bilo u prvih par sati dok je radilo normalno, posle toga po 100 pregleda po satu… na kraju ispalo da je bilo 9k pregleda a sajt je imao oko 50k…

Danas nema ni pola evra :smiley: Provjerio sam na vise clanaka, i ulazio sa VPNom i nigdje ih ne prikazuje meni (sve ostale reklame rade normalno).

Ima li iko slicnih iskustava?

Meni sve normalno, i jučer i dns

I meni je ok zadnjih dana, ali neki dan nije bilo, pa sam ih pitala da li je do njih ili do mene, i rekli da su nesto popravljali, uglavnom je ok

I ja sam tad imao problem i dogovorli se da kad budu isplacivlai zaradu troskove slanja ce preuzeti na sebe… al ovo je novo, ev sad se reklame prikazuju meni na mozzilli al ne prikazuju na chromu il na operi preko vpna…

Sve ostalo se prikazuje normalno, ne vjerujem da je do mene

a kad odeš na neku drugu stranicu (koja nije tvoja a da ima reklame) prikazuju li se onda ?

Da.

Ali rijesio sam problem. Samo trebao updejtovati neke plug inove, sad izgleda da se normalno prikazuje… Jbg ispadoh debil, zbog takve gluposti izgubih 100e a to bi trebala biti prva stvar za provjerit

A kad ovi isplacuju do kad im stoji ono pending kad zatrazis? Jel tako sve do isplate ili treba prije pisati sta

Akoje na paypal onda ne treb anist adodatno, mislim da ide srijeodm il cetvrtkom…

ako ide na devizni onda treba faktura

Da. Evo danas su mi poslali mail da mi Paypal ima problem ne moze da prima novac. Novi mi je PayPal uredno placam njima a nemam pojma gdje se ono pravi za primanje.

Nemoj biti lud ko ja !!!
Ne radi isplate na paypal jer fee dere guzove…
Na bank transfef ide fixno 10e +tvoja nanka cca5e…ali ima neki prag a nezzkoji je…

kontaktiraj banku, nerijetko se desi da banka mora tamo nešto čačnuti da bi proradilo primanje novca