Nativemedia.rs - iskustva?

stavi unutar clanka 2x2

Nebi bilo lose napraviti narodne recepte, malo vise marketinga da se privuce publika, ima pun k fb grupa sa osobama 40+ koje su clanovi grupa…

ma ima ali već to rade, čak su i stariji to počeli prepoznavat kao spam, plus te i fb zeza, moraš u puno jakih grupa objavljivati da bi danas zaradio 5-10e … mislim treba probat naravno, ali je po meni jednostavnije praviti affiliate sajt i pisati članke o nekoj knjizi ili proizvodu, ili praviti adult sajt da se rangira na googleu … a sa strane graditi fb grupe i instagram profile

1 Like

u vecini tih sajtova za recepte treba odobrenje za post a i takodjer ne daju da djelis link nego da link ostavis u komentaru , a samo kao slike da objavis

zavisi na kakve grupe nailazis… imam nekoliko desetina od 15k do 50k ljudi u kojima ne treba odobrenje, djelis direktno.

Mada i to ide teze sto kaze Ruin i starije osobe znaju sta su reklame…
E sad, na kakav sajt stavljati nativemedia reklame… ima dosta upitnika… dali na medijski, kulinarski, adult…

Da zarade ima, to stoji :slight_smile: Da je provjereno i to stoji :slight_smile:
Da narod ebe majku reklami i to stoji :slight_smile:
A da se isplati(zavisi od posjete)
Meni je na pocetku bilo slabo klikova, razvio sam sajt… sada na dan nekih 200-400 klikova za 50-80k posjete

1 Like

200 klikova na 50k posjeta?

Jest da je ovo Adnow al su iste reklame, javljam se samo da vam bacim u vodu teorije zavjera grupa 40+…
niša je specifična ali nikad ne djelim u grupe, samo moja fb stranica 26k lajkova

5 Likeova

svaka ti cast, ti si uspio …

Svaka cast, vas izgleda nije slab domet zahvatio :joy: :innocent:

eh da si moj referal ko sto si trebo bit haha

1 Like

s mojih leđa bi da živiš :rofl:

340546
PREGLEDI

969
KLIKOVI

22.66 €
ZARADA

Kako kad, varira, to mi je standard, a ovo kao danas bude sedmicno dan dobar…

A to za preglede je istina, na 50k toliko klikova za native, dok mgid ili neka druga ima mnogo vise klikova

1 Like

i koliko vam je vremenski trebalo do takvih zarada dnevno

ako misliš na mene, 1 godina :slight_smile:

2 Likeova

svaka vama cast ko god dodje da ovakvih i slicnih rezultata, ja sam se skoro poceo zanimati i ovim i kad vidim vase rezultate daje mi dodatnu motivaciju :slight_smile:

Ti misliš na ove preglede :slight_smile: Onda je dobro

za godinu dana si nabio 26k lajkova na stranici? i sva ova posjeta je sa te stranice?

čestitam, koliko je specifična niša? niša je slična čemu?

Too ercegovac, deri ga

1 Like

@markan 'rodijače da nebi tebe sad bi pola davo politiki :innocent:
@korisnik9758789 počeo od 0 kad je bila korona za 75usd reklame nabio 8k lajkova… sa slikama, kasnije ulupo 500usd za 5k lajkova i okano se… ostalo došlo samo kad radiš dobra kontent a ne c/p

2 Likeova

samo još reci kakva je niša hahahahah