Nativemedia.rs - iskustva?

I kod mene su nešto čeprkali kaže 18k prikaza 1.35€ zarada jesi realan brt.

1 Like

Onda im je neki problem ako je i kod tebe.

Nativmedia je ok za neke news portale, tresh showbiz sajtove, alternativnu medicinu i slično. Slao sam par upita da vidim nudue li nešto za biznis sajtove. Nikad ni odgovor nije stigao

1 Like

Halo Kako ide kod ovih likova ?
Jel se trebamo zaliti ili hvaliti ? :slight_smile:
Svi za jednoga , jedan za sve !

Slabo slabo :smiley: zauzimaju samo u pozadini :smiley:
Na 100k impresija, 2.50e :smiley: 8 banera brate :smiley:
Nesto im ne valja , kod mene se raja nije promijenila :smiley:

Malo klikova imaš?..

Malo svega u odnosu na impresije njihove :smiley:
Učaprka Adnow :smiley: Migriro sam na novu pozadinu 3 puta jace :smiley:

Impresije su nebitne, ne trebaš ih ni gledati, samo klikove.

Nove reklame pa donose više klikova…

Vec nekoliko godina koristim native media i prvi put mi se ovo desilo. Nikad nisam koristio pop up. Na podrsku im poslao pitanje, nista ne odgovaraju. Je li jos neko imao kakva iskustva s ovim?

1 Like

@born2bet Ovi te bas lepo pokosiše… Ja sam se prebacio na Adnow (aff link) i mogu reci da placaju jako dobro za naše tržište. :slight_smile:

@simeon i @Mario063 su ti doktori za adnow, pa neka ti kazu. :smiley:

nativmedia je dobra za početnike, jer se odmah dobiju reklame, a cpc za srbiju i nije toliko smeće… adnow je meni bio dobar godinu ipo pa je pukla veza… smanjili mi cpc ja im rekao ako neće po mojem onda neće nikako :slight_smile: i evo nema ih više haha
prešao na adskeeper i duplo veći ctr …a cpc je onaj koji su mi nudili u adnowa…
@pablo jesi ti meni reff za adskeeper?
koliki ti je cpc na adnow?

1 Like

da li imas ili blio ko drugi resenje da se dopre do velike gledanosti na sajtu

Jako skupo pitanje i za najvece marketing strucnjake na svetu.

1 Like

nov sam ovde i zanima me kako da dodjem do publike deljenjem na velike fb grupe, sta vi radite

To kad se mnogo radi dodje do blokade domena.Tvoje pitanje je bas zbog toga i komplikovanije jer si novi pa ti je jos teze objasniti najosnovnije.Otvori posebnu temu pa to pitaj ili procitaj mnogo tema o marketingu na ovom forumu pa ce ti biti jasnije.

@Mario063 ne znam dali sam tvoj affiliate :joy:

Adnow ne koristim, niti planiram ikad da ih ponovo vratim.

NativeMedia isplaćuje na Bitcoin? Ovo je odlično. Baš puno opcija za isplatu.

@simeon aj baci neki screenshot da ih vratim na sajt :rofl:

Eo. Ne drzim ih na nekim dobrim mjestima, al donesu i oni nesto… s obzirom na broj reklama u odnosu na druge, oni su ok. A ako saradjujes duze i ako ti sajt lici na nesto, onda ces imati vise jer imaju oni vise onih levela za publishere… npr ja sam u ovom najvecem sto dobija msm 70 il 80%, a neki dobijaju msm 50-60%

1 Like

Svaka čast. Već si jednom napisao ali nemogu naći gde u kom delu Foruma, na kojim pozicijama držiš tačno NativeMedia i u kom formatu su ti oglasi?

Da li si oglase u tim formatima nesto podešavao ili jednostavno si uzeo format oglasa lupam 3x2 i zalepio kod.

posle 10og paragrafa,

3x2 140x140

imo sam 2x2 i veci pa sam zamjenio za ovaj, nisam nesot testirao, al mislim da je to tu negdje

2 Likeova