Nativemedia.rs - iskustva?

Znaci samo jedan Widget koristis? Neverovatno. :grin:

Koliko sajt mora da ima posjeta da bi generisao ovolike prihode.

msm da ima i jedan manji ali negdje duboko u clanku, ako su clanci prosjecne duzine onda se i ne pojavi…

nez, ovo je mreza na najslabiji pozicijama. Obicno sve zajedno na 1000 pregleda izadje oko 0.8$ (nekad je znalo i preko 1$), a ima u prosjeku oko 8-11m mjesecno

5 Likeova

Top, svaka čast. Brojevi vrijedni pažnje.

Prva isplata od @NativeMedia sve uredno isplaćeno i to u roku od 24h mog zahteva za isplatu. :blush:

Ako pogledamo ostale mreže gde čekaš po minimalno 30 dana, ovo je dobra stvar ako imate posetu sa Balkana.

1 Like

Nikad mi neće biti jasno :thinking:ko klikće na takve oglase.poput NativeMedia i ostalih sličnih . Ne kažem, da su loši da se razumemo ili da ne donose zaradu ljudima ,da neisplaćuju zarade.

Nego eto nepojmljivo mi je da ljude privlače takvi oglasi i da klikaju na njih

1 Like

Stariji ljudi klikaju po takvim reklamama

1 Like

Ono što sam ja primetio jeste da su ti oglasi kreirani upravo od same NativeMedia.

Oni imaju desetine nekih manjih FB grupa gde sa oficijalnog NativeMedia naloga prodaju te preparate.

Dakle NativeMedia radi klasičan dropshipping a mi Publisheri im služimo kao izvor trafika. Pa nekad pomislim, što bi me šišali i davali po neki cent za klik, kad možemo mi samo preprodavati te proizvode. :sweat_smile:

2 Likeova

Zdravo !

Zanima me da li je neko radio sa nativemedia i da li je koristio popup. Trenutno imam wordpress sajt i koristim njihove reklame ali ne znam kako da napravim popup. Napravio bih skriptu i ubacio u kod ali nigdje ne mogu naci njihov kod za reklame nego su ubacene preko plugine.

Pitaj ove iz Nativemedie, oni ce ti sredit

1 Like

Ne smijes takav oglas praviti, ctr ce biti ogroman, neke mreze znaju same od sebe postaviti oglas slican takvom (naprimjer adskeeper ima takve dok skrolas prema dnu da su oglasi na dnu, moguce da bude i na vrhu ne koristim ih trenutno), ali to je ugradjeno u kod koji oni naprave i na taj nacin mozes i ti povecati broj klikova (to je planski od mreze postavljeno). Ima i google slican oglas, ali takodje to je sistemski. Ti da sam pravis nemoj jer imaju sistemi i donosices oglasivacima invalid clickove, samo remetis eko sistem a vjerovatnoi ces dobiti ban ili ce ti skidati pare sa racuna, ne dozvoli da budes oznacen, radi posteno. Tipa oglasivaci placaju 0.03 po kliku, na tvojih 1000 klikova potrosice 30$ a nece zaraditi (vjerovatno nece) nista. Zna se potrefiti i da na taj nacin bude kupovina ako se ubude landing brutalan, ali je neprofesionalno i neprihvatljivo.
Skaliraj traffic, na nacin kako si skupio taj trenutno, radi sve isto samo u vecoj mjeri i bice vise para.

3 Likeova

hvala na odgovoru, prilicno sam nov u ovome a sajt je odbijen od strane adsense…iako imam 30 postova 750+ rijeci na engleskom jeziku i par postova na nasem jeziku, vjerovatno zbog male posjecenosti da nisam prihvacen

Da ne bi išli u offtopic ove teme… samo da kažem par stvari koje možeš i ovde na forumu nači…(ako se malo potrudiš )
Za adsense trebaju tekstovi da su ti orginalni, sajt (domen) star minimum 3 meseca (po nekom nepisanom pravilu) posećenost ti može biti i nula posetilaca a da dobiješ adsense.

Ima tu još što narod kaže milion stvari da se dobije adsense za sajt bilo bi predugačko objašnjavati sve .Uglavnom sve zavisi od slučaja do slučaja to jest, od sajta do sajta

1 Like

Da ne otvaram novi post… Imao sam oko 870 evr ana nalogu, nisam podigao, a nisam ni radio sa sajtom neko vrijeme.

Upravo dobih email da su isplatili sav novac na neki kripto nalog preko USDT (nikad nisam dodao nista slicno na nalog). Nadam se da sam u krivu, al mislim da su me direktno tvorci ovdje pokrali za ovaj iznos, a vjerovatno ce se izvlacit an neki hack, il ghostovat me… a opet nije u pitanju malen iznos, skoro hiljadu evra.

Ima li iko iz @NativeMedia za komentar?

1 Like

Balkanci su to :grinning: šta drugo za očekivati…

kontam propali pa povlace sve pare… jbg sjebah se sto ostavit… krivo mi, to mi je primanje za citav mjesec sad, al sta je tu je :smiley:

Tesko da takvi sistemi mogu propasti, ne vidim razlog, jer na 100 eura od oglasivaca (lupam) ako oni uzmu 30 posto od klika, njihovo je 30 eura cistih.
Postoji li sansa da je tebi provaljeno u racun? Znam da je minimalna sansa tebi da se to desi, ali realnije mi izgleda nego da je do njih. Svakako, ako je pokrenuta isplata, tek nadlezni trebaju rucno to poslati. Pisi supportu na platformi, i na facebook se javi ako vec nisi, mada bi i ovdje trebali vidjeti obavijest jer si ih oznacio. Dugo su u igri, poslije MGIDa (necu adsense racunati) su vodeci na balkanu, adnow je pao, ne pamtim kad sam vidio sajt domaci sa njihovom reklama. Za njih te pare su sica.

Ako je 0.027 po kliku, ti si im donio preko 32 hiljade klikova, a prosjecan proizvod kad bi bio 25 eur, oni bi na 32 hiljade klikova morali imati 35 prodaja da bi se ulozeno vratilo. Malo ko ima brojke na tvom levelu, od publishera. :slight_smile: Ovo ti kazem jer imas dosta kredita kod njih, makar te vlasnik iz svog dzepa isplacivao, necu da vjerujem da postoji sansa da ces biti prevaren. Vjerovatno si vec bruku kesa i kod njih zaradio do sad. Sto se tice gasenja, to mi je jos vise nerealnije, jer ljudi imaju monopol. Lagano samo, rijesices to, mozda si trebao prvo se njima javiti vidjeti sta je, ali dobro sad sta je tu je…

jbg trebas naci nekoga da plati reklame, il trebas imat dobru konverziju pa da ti se isplati… mozda su dosli do toga da vise se ne isplati pa kao rug pull

inace, do sad uvijek preko fakture radjeno… jer im je trebala da bi mi poslali pare, al sad nije haha

Znam sve, i ja sam sam povremeno kod njih oglasivac, sitan (tek ucim), imam tek nesto manje od 200 eur ulozeno, na drugoj mrezi oko 700$.
mreza
Uglavnom razumijem se da ti mogu odgovoriti i ko ima smisla za ovo, a veci oglasivaci ne da imaju, nego razvaljuju, jednom kad krenu ovo raditi nikad ne prestaju. Dosta puta su i iz Nativemedia govorili da je sve veci broj oglasivaca, a po mojoj logici to ce samo rasti. Mislim da se ne trebas sikirati i da nece oni nigdje zadugo, ali zanima me razvoj situacije i njihov odgovor.

Hahhahahahahahahahahahhahaha
Evo umro sam od smijeha
Pa čovječe kod nas je mc donalds propo, kako neče nativ media

(Nećemo o tome je li propalo ili raspalo na isto dođe)

1 Like