Nativemedia.rs - iskustva?

Ovih 217k bi trebalo biti ukupni pregledi oglasa? Ako je stavio max broj oglasa, a mislim da je 8, jedinstveni pregledi su mu oko 27k… ali opet statistika je bas losa, CPC 0.018, RPM 0.4€… skidaj ti to odmah…

1 Like

Sa toliko klikova da si imao na primer sa adsense umesto nativemedia imao bih prosek negde oko 40-50 eura .Kažem prosek znači možda manje možda više al 30-ak evra sigurno bi imao.
Lično ja ne bih to držao da imam toliko poseta i klikova , da imam adsens oglase (nadam se da ih imaš)

@Jeronimo034

Ovo je ok, Native drugacije to racuna. Ovo nije CTR za widget, nego za svaku mini reklamu u widgetu. Znaci npr imas blok na sajtu od 2x3. U ovom slucaju (ako pise u statistici 0.28%) ctr je zapravo skoro 1.8%. Isto tako i za CPM- racuna se za sve posebno, znaci ako imas blok od 2x3 il 3x2, onda ako je cpm 0.05e, to je zapravo 0.30e rpm za reklamu sto je sasvim ok.

Ne znam sto rade tako, al jbg

Zasto bi rpm od 0.4e na jednu reklamu bio los? Na adsensu ce biti jedno duplo manji rpm po impresijama

Jucer sam jos postavio oglase na sajt ali evo vise od 20 casova se ne prikazuju, je li adnativia aktivna ili je to propalo?

Kako vidim rade normalno

Kod mene nema adnativia reklama, da li je i kod vas tako?

Valjda je to propalo, oni su me ubeđivali da se reklame prikazuju ali ja ipak više vjerujem svojim očima. Postavi adskeeper bolje plaćaju od adsense.

Planirate li mi odgovoriti na moj privatni upit ili ne?