Nativemedia.rs - iskustva?

Ja sam primjetio da se rekame sada brze ucitavaju u odnosu na ova dva dana,
Nisam siguran da li se klikovi i impresije racunaju uopste , ali obavjestim za neko vrijeme.

Ma nativmedia je meni jedina platforma koju koristimo na sajtovima. Super su isjustva. Jedino ne znam da li za biznis nishu imate neke reklame jer imam najvise takvih sajtova.

Ma dajte ljudi , mislim stvarno, ja prvi zelim odbiti bonus ili cu iskoristiti isplatu i uplatiti na njihovoj advertising level , promovirati clanke i svoj referal link drugima. Hvala Nativemedia rs
Živili 105 pa opet , zelim uspjeh svima koji grade ovu platformu.

2 Likeova

Naravno, ljudi smo, desava se svima, necemo propast radi par dana zastoja. Ako Bog da , da poprave i da nemaju stetu nikakvu

Onoliki google padne a vi se cudite sto padne nativemedia.rs pa ne moze sve radit 24/7/365 bez minute outage-a.

1 Like

bgmi mgid i adnow rade sa 96% uptimeom

https://uptime.com/mgid.com

Nije to vjerodostojno, jer npr. sajt radi ali ne radi neki dio ko sto je i u nativemedia slucaj.
Tako da bi ti na uptime.com pokazalo da nije pao…

Npr prosli mjesec nije radio par sati login na gmail…

A na “google.com down or not working properly? Check the status of google.com with Uptime.com | Uptime.com” pise da je uptime 100%…

1 Like

@korisnik9758789 @Sacir_Satko
Džaba se furate , vas dva nećete dobiti bonus :tongue::grinning_face_with_smiling_eyes::black_heart:

1 Like

Meni prikazuje oglasee ali ne prikazuje statistike i zaradu. Bit ce zanimljivo vidjet koliko cemo i da li cemo dobiti ista za ovaj period. Iskreno omiljena su mi mreza i koristim bukvalno samo nativmedia ali ovo me vec malo brine :sweat_smile:

cekam da pocne se statistika prikazivati ko treci val korone iz kine :smiley:

1 Like

Kako ono bijaše’ tvoj sajt baš me zanima kakve reklame plasiraju

Ma drug ja imam 23 sajta. Koristim ih samo na news sajtovima ne usudjujem se ni probat na poslovne sajtove. Hahha evo promjer news tntportal.ba

prikazuje se zarada tamo na moj nalog pa dodatna zarada

koji su uslovi da bi prihvatili moj sajt?

Ja i dalje tvrdim da ste najbolji!

Upravo to! Jednom mora doci do pad sistema


Da li je dobro ovo ili moze jos bolje ?

Naravno da može bolje. Sve zavisi od ctr, u ovom slučaju tebi je vrlo slab ctr i zarada je onda nešto slabija.

Pokušaj malo bolje rasporediti reklame, ne znači da ako staviš više reklama da će zarada biti veća.

1 Like

Stavi reklame u clanak, ugradi plug in ad insereter, ubacis posle 3eg il 5og paragrafa i imaces ekstra ctr, zarada bi ti trebala biti jedno 5 puta veca

1 Like