Nativemedia.rs - iskustva?

Ovo je stvarno sramota, poslije etargeta sad ce me i ovi izradit, dva dana ne rade oglasi

Gdje ti je drugi izvor zarade ? :stuck_out_tongue:

kad ja placem ovako za 100e kod njih kako tek oni podnose sto imaju mnogo vise od mene :smiley: ubacio prije 2 dana adnow reklame dok ovi prave i rjesavaju problem… za 2 dana 1 klik na adnow na 10k pregleda :smiley:

Kod mene dva puta dosla notifikacija.
Mozda sam u drugom redu po kvaliteti naloga xd

Već dva dana potpuni kolaps Nativemedia. Prošle godine su takođe imali dosta “ispada” ali puno brže su riješili problem. Svaki put je odgovor bio da ih hakeri napadaju… Pa zar tako ozbiljna kompanija nije mogla obezbijediti zaštitu kako sa svoje strane tako i sa strane Hosting provajdera?!?

ako ništa mogu uzeti ddos guard da sakriju ip adrese, streaming servisi koriste takav i slične servise a da ne može jedna native mreža … i kakav je to provajder da ne može posle sat vremena popraviti problem … eo baš mi oko jedan sat stigla obavijest od hawkhosta da je moja shared IP adresa pod ddos napadom, da su je nullroutovali i dodijelili mi drugu IP adresu, kaže ako koristiš third-party dns servis promijeni i stavi novu IP adresu … za par minuta ljudi riješe problem, i na moje tikete odgovaraju posle pola sata a shared paket kod njih imam znači nisam prioritet nikakav

sudeći po ovome

oni koriste servere telekoma srbije

Evo sad su napisali obavijest, zele tebe angazovati da im popravis to nabrzinu.

1 Like

Mozda ubacuju nove advertisere XD

ovo je forum gdje svako može komentarisati temu koju želi … to je inače forum ako nisi znao, već drugi put me citiraš ničim izazvan, ubuduće me citiraj samo ako nešto pogrešno napišem, pozz

tri godine sam koristio adnow i pet godina koristim mgid, nikad nikakav downtime nisam imao, nikad nikakvih problema, serveri sa kojih se plasiraju reklame su brzi i uvijek dostupni … tako da mislim da sam i više nego relevantan da komentarišem native mreže … dok kod ovih par puta godišnje downtime koji traje 24h

2 Likeova

So maybe Ill try adnow now ?

probaj i adnow i mgid … nikad ne znaš … ja sam najbolje prošao u stvarima na koje sam najmanje računao

1 Like

Potpuno besmileno. Platforma im je OUT već treći dan a oni se na svojoj FB stanici reklamiriaju kao da je sve potpuno u funkciji - https://fb.watch/31aJrk-eBn/

Vidio sam na twiteru isto xd :hear_no_evil::see_no_evil:

do sad bi meho iz jabuke za 3 dana napravio solarnu elektranu a ovi ne mogu da poprave ebeni hosting provajder

let’s appreciate people for a moment, Mislim , svima je dobro dok radi , zar ne ?
Drugi izvor zarade ti mora biti tu u slucaju ovih stvari ?
Koliko gledaju da poprave za advertisere isto tako i za publishere kao i za same ownere :smiley:
nemojmo hejtati bas toliko :smiley:

Poštovani saradnici,

Izvinjavamo se zbog cele ove situacije. Svesni smo koliko vas sve ovo pogađa. Naši glavni prioriteti uvek su bili što bolja zarada putem naše mreže, redovne i tačne isplate, pružanje kvalitetne podrške, dok na servere nismo toliko obratili pažnju. Sad nas je to koštalo. Na problemu se radi već treći dan. Uskoro će biti sve rešeno. Tražimo trajno rešenje kako se ovakvi prekidi ne bi ponavljali. Ceo gubitak biće nadoknađen.

4 Likeova

Hahah top top komentar

1 Like

Svaka cast ali kao ozbiljna kompanija morate imat svoj data centar ili bar top partnere poput npr global hosta…

Momci iz hosting provajdera dali su sve od sebe. Međutim, došlo je do nekih propusta do kojih nije smelo doći. Svakako da je deo krivice i na nama. Situacija sa serverima sada je stabila tako da vrlo brzo će biti sve u redu.

1 Like