natjeĂ

Tema: Grafičko rješenje logotipa. Bavimo se uzgojem kupina, malina, crvenog ribiza i višnje. Voće prodajemo svježe i prerađujemo u voćna vina. 90 % voća prerađujemo u voćna vina, pa tako imamo 4 vrste voćnih vina. Logotip bi trebao dobro izgledati i u boji i jednobojan pošto bi išao i na kapicu čepa ili etiketu. Naša web stranica je
http://www.kupinko.com
ili hr.
Dozvoljene tehnike i alati: kako stvar ide u tisak, sve što će zadržati potrebnu kvalitetu
Rad po useru: neograničen
Rok: 15.09.2012
Nagrada: Nagrada je 400kn. Nagradu daje OPG Črnčec Radovan
Ukoliko ne bude ponuđeno zadovoljavajuće rješenje OPG Črnčec Radovan zadržava pravo odustati od obveze proglašenja pobjednika i isplate nagrade (malo vjerojatno, ali ipak).
Pobjednika proglašava naručitelj i bit će proglašen na forumu.
Važno: Radovi se šalju na mail: [email protected] po mogućnosti kao slika veće rezolucije, a po primanju nagrade i dospijeća novaca na račun (ili što već) pobjednika, pobjednik šalje vektorske izvorne datoteke naručiocu.

Sretno :slight_smile:

[ATTACH=CONFIG]2336[/ATTACH]

…u skladu s budgetom koji je jednak boci vina!

Poštovani dizajneri u logo bi bilo poželjno ukomponirati ime Kupinko . Logotip će predstavljati naš brend, a ujedno će biti i sastavni dio svih naših etiketa (voćnih vina i ostalih proizvoda). Dakle u logotipu ne smije biti ništa od teksta OPG Črnčec Radovan jer kroz par godina prelazimo u obrt Kupinko. Nakon izrade logotipa krećemo dalje.
Lijep pozdrav i hvala svima koji šalju svoje radove.

Pokušajte logotip ubaciti kao zlatotisak na ovu kapicu. L.P

Imali pobjednika?

Poštovani dizajneri evo da objavimo pobjednika. Bilo je dosta dobrih idejnih rješenja ali nažalost meni treba samo jedan logo. Pobjednik je siberia sa ovim radom. Još jednom hvala svima na sudjelovanju.

Izvrstan logo, čestitke pobjedniku.

PS
Odlična ideja sa vinom u čaši :stuck_out_tongue:

Opa! Svaka čast! Jeli možete objavit tko je ovo objavio tako da znam koga ću u budućnosti angažirati za ovakve poslove?

Negdje ti je promaklo izgleda ili nisi ni čitao post, :wink:

Ja sam autor pobjedničkog loga, siberia mi je email :wink:

Ako netkome treba profesionalan logo neka se javi pa se dogovorimo! :slight_smile:

Nije mi promakao nego nisam ni čitao :)) velika je razlika xD
Super spremio sam ti podatke pa ću te kontaktirati ukoliko mi bude trebao logo