Navlačenje ljudi da kupu lažne proizvode

Sve je laz i izmisljeno na landing stranicama samo sto su se sad dosjetili da sponzorisu lazni intervju na facebooku gdje navlace ljude da kupuju lazne proozvode.





aha, a ima jos jedna ekipa sto radi na taj fazon. Jbg valja milione zaradit :smiley:

1 Like

Ko su ti iz druge ekipe?

Uvijek je to bilo kod nas na balkanu pogotovo u BiH i Srbiji gdje državne institucije ne rade svoj posao.

Ovo sto rade je bukvalno za zatvora. Igraju se sa zdravljem ljudi gdje bukvalno sve izmisle i laziraju na landing stranici.

Ne znam kako se ko nije vec pozabavio njima.

2 Likeova

Pa vec pet godina ti je to tako… 90% sajtova koristi Adnow, Mgid, Monadplug, Native Media i slicne reklame sa AdCombo mreze.

1 Like

meni nikako nije jasno da netko moze kupiti taj neki “proizvod” ili sta je vec… mislim zar zbilja ima takvih naivaca?

Covjek ferarija vozi :joy::joy::joy: mozda jedan od ako ne i najuspjesnijih sto se vrzmalo na forumu, a sve prevare lazi :joy: od kradje preko adsensa do ovih prevara…

1 Like

Ima leđa ako ćemo iskreno otac, punac… A i stvorio je jaku ekipu ne može im niko ništa jači su od sudbine.

1 Like

Ima par jos pjesama, sve ti dugujem, ponoc je, zmaj

normalno sa ima kad radi proizvod

mogo bi ti affiliate biti?

Ma napravio je bez punca oca a bar mi znamo kako…to je samo za skinut kapu

1 Like

Iz jednog malog BIH grada najpoznatijeg po adsense prevarama :smiley:

To je onaj što je dobar sa poštarom pa su svaki tjedan nosi novi adsense pin :yum:

2 Likeova

Mogu li dobiti više informacija, kako to proizvod radi? :thinking:

Ako već država ništa ne radi ovo bi trebao bar Senad Hadžifejzović tužiti, vrijeđaju čovjeku integritet i dugo sticanu reputaciju

3 Likeova

Zar nije to ilegalno?