Ne aktivirane oglasne jedinice

Lijepi pozdrav svima …

Kako sam dobio mail da se ukidaju oglasi na navedenu domenu ugasilo se i prikazivanje svih oglasa na domeni na kojoj su se vrtili oglasi.

Odstranjena je ta domena i kreirani su nove oglasne jedinice ali pod statusom sada vec vise od 35 sati jos uvijek stoji status NOVO za svaku kreiranu oglasnu jedinicu i oglasi se ne prikazuju niti vrte…

Racun nije zablokiran ili bannan jednostavno se nece aktivirati oglasna jedinica.

Takodjer prije koji tjedan dva pisala je ukupna zarada od pocetka otvaranja adsense-a oko 60ak Eura a jucer kad sam ponovo gledao nekih 16 Eura da bi sada bila situacija oko 57 Eura …

Zanima me da li je itko imao ovakvih problema i da li je to prvi znak pucanja google adsense ??

Takodjer htio sam ih kontaktirati ali nisam nasao nikakvu mogucnost supporta ili nisam trazio na pravom mjestu …

Hvala svima na mogucoj pomoci …

ako ti je nova domena i nije je indexiralo postoji mogućnost da ti neće vrtit adsense oglase već će ostat prazno mjesto na području gdje bi trebao biti banner…

sumnjam da će adsense puknit ipak je to googleov najveći izvor prihoda:D

domena nije stara … proslo je godinu dana od zakupa te domene i uredno se placa … sve uredno radilo do sada … evo prosla su dva puna dana i jos uvijek ne vrti oglase … oglasne jedinice imaju stanje jos uvijek Novo …

jel si taj domen ti licno zakupio , ili si kupio od nekog treceg? AKo si je kupio od nekog , mozda je taj domen banovan od strane googla.