Ne mogu da upload-ujem video na WordPress - Help

Pokusao sam da uploadujem video od 15 MB direktno preko wordpress-a i kada dodje do kraja 100% samo mi izbaci HTTP ERROR i nista više ne piše, kako ja imam svoj hosting pokusao sam dici max upload na 128 MB ali to nije pomoglo, video je u formatu mp4 citao sam razne forume na eng i tamo nisu pronasi rjesenje, ovo se moze rijesiti kada su slike u pitanju, ali sa videom jos nisam uspio.

Pokusao sam sve one stvari koje mi je google izbacio u prvih 10 rezultata i nista nije pomoglo. Mogu direktno uploadovati preko FTP.a u folder upload i tako linkovati ali to ne zelim. Ako netko zna rjesenje bio bih zahvalan. L.P

Mozes li vidjeti sta ti pise u error.log-u

Request Timeout

Server timeout waiting for the HTTP request from the client.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Ja mislim da je to 408 Request Timeout i pokušao sam i sa raznih browsera i raznih ISP provajdera i sve zivo sam pokusao

A jesi li kontaktirao hosting providera?
Kako to misliš da je to “tvoj hosting”? :o:

Da nije problem u php timeoutu?

Koristim dedicated server zakupljen kod OVH-a vec 5 mjeseci instaliran cPanel sve podešeno nikakvih problema do sada nismo imali, evo sada prvi put ovaj problem sa WordPress-om

Pokušao sam da u php verziji 5.6 direktno iz cPanel-a postavim max upload na 128 MB a video koji pokusavam da uploadujem zauzima 15 MB

U apache conif Timeout je postavljen na 300 to je dovoljno s tim da imam internet od 8 Mbps upload

Riješio sam ovo, problem je bio u conf u php-u

max_execution_time
max_input_time

morao sam da smanjim max_execution_time i povecam max_input_time

1 Like