Ne prikazuje mi sajt u Joomli

Sa sajtom je sve u redu, mogu ući u administraciju , samo je problem sto se sajt nikako ne prikazuje na pocetnoj stranici. Ni jednu opciju nisam iskljucio, global configuration je u redu, samo se sajt ne prikazuje. Stvarno ne znam u cemu je problem.

Molim pomoc!!

Link?

Prebacio sam na localhost.

Zdravo,

premalo informacija si dao, ali aj da pokusam napamet pomoci.

  1. Da li ti ikada prikazivalo Frontend dio?

  2. Da li si provjerio da ti je prisutan folder i fajlovi template-a u template folderu?

  3. Provjeri u Administraciji pod Template meniju da li ti je setovan template po default (zna se desiti da se priliko prebacivanja s jednog na drugi server pogubi postavka koji je template odabran, pa na frontend-u bude samo bijelo)

  4. Da li ti javlja kakav error?

  5. Kada odaberes view source da li ti prikazuje bilo sta ili je blank?

  6. Prekontrolisi configuration.php, da li je stvarno sve podeseno kako treba (prepostavljam da jest ako ti samo bijelo prikazuje).

  7. Ako svi koraci ne pomognu, onda vidi nakazi novi template pa vidi da li ce raditi?
    Ako radi mozda imas negdje <?php... die funkciju ...?> unutar fajla?

  8. Provjeri da li ti baza prisutna

Aj to probaj pa cemo onda dalje gledati.

Kad otvorim view source prikaze mi ovaj kod

[HTML]

[/HTML]

Template mi je default, baza radi, nema nikakvog errora.
Stvarno ne znam u cemu je problem.

Da li si isprobao sve ostale tacke koje sam ti naveo? drugi template i to?

Ako jesi onda:

  1. Podigni novu instalaciju joomle na localhostu

  2. Otvori stranicu, radil? ako ne radi onda do appache, php-a ili do tvoje same core joomle, template fajlova. Ako ti do ovog koraka radi onda idi dalje sljedece:

  3. Kopiraj svoj template u folder gdje trebaju templates. Jel radi? ako ne radi onda ti je nesto do samih fajlova templatea, provjeri sta je unutar njih. Ako radi idi dalje

  4. Prebaci svoju bazu na novu joomlu tu. Jel radi? ako ne onda si nesto zezno unutar baze :S ??? Ako radi onda idi dalje

  5. Pa eto imas onda sve, onda ti je bilo do same joomle.

Eto vidi na kojem koraku ce ti pasti, pa nam javi.

Rijesio sam problem. Prijatelj mi je napisao post i u post postavio sliku od 4 MB !! (4320 x 2340 px). Smanjio sam sliku na 800 x 600 px i sada radi normalno.