Ne radi sa "www", ali radi bez

Jel netko zna što trebam napraviti da mi se otvara web i kad netko upiše www.domena.com ? Trenutno se otvara samo domena.com, ali ne i www.domena.com.

Obično je obratno :smile:

Domena je na Dynadotu, a hosting na GoDaddy. Jel netko zna što sve trebam podesiti, kako?

Svakako ti treba redirekcija u .htaccess, jer gooogle www i non-www stranicu shvaca kao dvije razlicite stranice, i to donosi probleme.

Meni je to rocket science :wink: Web je napravljen u WYSIWYG programu, uzeo sam hosting na GoDaddyu, a domena je na Dynadotu. Što točno trebam podesit? GoDaddy support veli “CNAME” i napravio sam kako su rekli ali nema promjene. Oni su mi rekli da napravim subdomenu “www” i tamo podesim “CNAME”, ali nema promjene

Moras u rootu stranice naci .htaccess file i podesit da ti redirecta

Probat ću, hvala…

Ako ti ne radi www, vjerojatno je to što oni kažu, da ti nedostaje cname record. Ako si ga tek nedavno dodao, pričekaj do 24 sata da se DNS propagira.

Ako želiš www redirectati u non-www, ovo ubaciš u .htaccess:

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www\.example\.com [NC]
RewriteRule ^(.*)$ http://example.com/$1 [L,R=301]

Podesio sam jučer kako su mi rekli na support, ali i dalje ništa.

Meni radi verzija bez “www”, ali ne radi sa “www”.

Šta koristiš Wordpress, blogger? Probaj promijeniti ako si unio u konfiguraciji za CMS non-www u www.domena.com.

Ako ti ništa od toga ne radi. Većinom to bude u hosting podešavanjima. Da koristiš non-www ili www za stranicu, bez da dodaješ u htaccess bilo šta…

Moze biti i da ti AA na domeni nije podesen

Ja sam isti problem resio tako sto sam povezo sajt na cloudflare

Nemam pojma o čemu pričate :slight_smile: Ali svejedno hvala :wink:

Ne kužim se uopće u to. Koristim WYSIWYG program…nije mi taj web uopće bitan, napravio sam nešto tek toliko zbog domene. Budem pitao Dynadot support jer je tamo domena, oni će valjda to moći riješiti