Ne vidim listu osoba koje su lajkovale post na Facebooku

Imam mali problem s prikazom osoba koje su lajkovale post na facebook stranici. I to samo na mobitelu.

Naime, kada kliknem da vidim listu osoba koje su lajkovale neki post i to koristeći mobitel ne vidim niti jednog korisnika. Na tabletu i računalu nemam problema. Sve se vidi ok.

Aplikacija Business Suite na mobitelu je ažurirana na najnoviju verziju.

Također, kada facebook stranici pristupam preko Facebook aplikacije, ne business suite-a mogu vidjeti listu korisnika koji su lakovali određeni post.

Imam isti problem. Isto sve ažurirano.

Međutim više ne mogu ni da pozovem ljude da se pridruže stranici. Da li je to neko novo pravilo ili bag?

Pola fb ne radi kako treba. Uvode neke nove stvari, vjerovatno će proraditi za par dana…

Zašto ne koristite fb preko browsera?

1 Like

Koliko imas lajkova na stranici
Meni radi ok, kad imas puno lajkova na objavama, preko mobitela u vecini slucajeva ti nece ispisati, osim kad je u pitanju manja brojka.
Preko pca je najbolje pozivati…

Dobro je i preko m.facebook.com.

Nisam probao, ako hoće neko može isprobati.

Preko kiwi browser rade ekstenzije, instalirate onu invinite post likers, odete na bussiness facebook com, uđete u objavu, pokrenete ekstenziju i automatski vam poziva.

Donedavno je sve ok radilo. Stvar je da puno vremena koristim za posao mobitel. Osobito ljeti.

Facebook stranica ima preko 25 000 followera Redirecting..., a broj lajkova na postu varira od 5 do 500. Kako koji post.

Nedavno sam dobio obavijest kako moram potvrditi identitet jer mi stranica ima velik doseg. Što sam i učinio.

Imam osjećaj kao da mi facebook onemogućuje prikaz liste korisnika jer uređaj koji koristim nije autoriziran.

Također, kada kliknem na profil korisnika koji je nesto komentirao piše mi “No contact card, your page can no longer see this person’s profile information”

Preko bussines ne možeš vidjeti privatne profile.

Dešava se u zadnje vrijeme da pucaju liste, pokazaje kao da nema više ljudi koji su lajkovali.

Sve je to normalno.