Neče mi otvoriti moje web stranice

Imam problem neće mi se otvoriti samo moje web stranice a kad idem preko tor browzera radi normalno u chromu , firefoxu i internet exploreru ne radi
u chromu ispiše ovaj error.
Napravio sam to što piše dole ali ne radi …
Obriso sam cookie sve s cclenerom pregledo s antivirusom.
Dali zna neko u čemu je greška?

Ta web-stranica nije dostupna
Prekinuta je veza s hostom paste-bin.info.
Evo nekih prijedloga:
Učitajte ovu web-stranicu kasnije.
Provjerite vezu s internetom. Ponovo pokrenite usmjerivače, modeme ili druge mrežne uređaje koje možda upotrebljavate.
Pokušajte dodati proizvod Google Chrome kao dopušteni program u postavkama vatrozida ili antivirusnog softvera. Ako se radi o već dopuštenom programu, pokušajte ga izbrisati s popisa dopuštenih programa pa ga dodajte ponovo.
Ako upotrebljavate proxy poslužitelj, provjerite njegove postavke ili se obratite mrežnom administratoru kako biste provjerili radi li proxy poslužitelj. Ako ne smatrate da biste trebali upotrebljavati proxy poslužitelj, podesite postavke proxy poslužitelja: Idite na Izbornik alata > Postavke > Napredno > Promijeni proxy postavke... > LAN postavke i poništite odabir potvrdnog okvira "Upotrijebi proxy poslužitelj za LAN".
Pogreška 101 (net::ERR_CONNECTION_RESET): Veza je ponovo uspostavljena.

Radi normalno.

Meni nije radilo na nekim browzerima ali preko tora je radilo.

Evo problem rješen resetom tcomovog uređaja valda je greška bila u ip ili nečem

ako je tvoja stranica paste-bin.info ni ja je ne mogu otvoriti…

EDIT: otvorio nakon 30 s loada

moguće da si napravio dosta konekcija i blokoiralo privremeno ip, zato restartujes ruter, u mene je adsl isto je bilo pa radi …