Nedostupno korisničko ime

Ima li itko da je uspio rješiti ovaj slučaj ili nešto slično:

korisničko ime profila je zkoslavmrkva i zbog marketinskih razloga želim promjeniti ime u zekoslavmrkva koje je slobodno međutim kaže mi da je nedostupno. Čitao sam na netu da je netko s tim korisničkim imenom mogao pobrati penale i da je ig ga maknuo ali sigurno postoji način kako to rješiti.

U ovakvim trenucima uvijek odgovorim s kontra-pitanjem:

“17”

1 Like

Isti problem. Neko je već koristio taj username

Pobrao je ban, profil su maknuli i to je to. Ja sam isto naisao na hrpu imena kojih “nema”, ali ih ne mozes registrirati. Uglavnom, nema sanse da to uzmes.

Iskreno nekontam šta bi ovo trebalo značiti ali s obzirom da nisi dao nikakav odgovor nepotreban komentar.

@Francuz @NeedHelp

Mislite da je skroz nemoguće?
Bezveze je to što se nemožeš direktno kontaktirati instagram i podrška. Ima li itko od vas verificirane naloge?

ja vjerujem da postoji mogućnost ako brand kroz x godina zaživi da uspijem izvuci to korisnicko ime

https://help.instagram.com/contact/372592039493026

Ovdje mozes prijaviti handle za koji mislis da polazes pravo na njega. Ja sam mislio prijaviti jedan handle koji je u istoj situaciji kao i ovaj tvoj, ali sam odustao jer po onome sto sam procitao ne rade pojedinacno zahtjeve nego kad je update IG-a onda automatski oslobode sve za koje misle da su zahtjevi opravdani, pa bi trebalo pratiti kad su promjene i da li se oslobodio naziv. Ali meni je to bilo za jedan od usputnih accounta.

Ako ti je to vazan account mozes probati.

1 Like

Budem svakako probao.
Thx

Prvo sam pomislio da nije Baidu mreža, zatim VKontakte… Napišeš problem, a nepiše GDJE IMAŠ PROBLEM? KOJA DRUŠTVENA MREŽA?

2 Likeova

Ima skriveni “ig” u prvom postu :slight_smile:

1 Like

Lijepo sve piše samo treba čitati. Ako se neshvati iz prve onda nekoliko puta prije nego odgovoriš.

Hvala!

Ok, n v p o č s r, p k h i š h!

Nije nemoguce vratiti taj username no jako je tesko
Znam da u USA imaju agencije koje se bave s time i naplacuju masnu lovu za username od 3-4 slova/brojke te velika vecina njih ima direktne veze sa Facebookom

znaci to je onda xxxx ili mozda i xx.xxx$ u pitanju

Vidia sam da se cijene krecu od 2000-3000$ pa na dalje ovisno o usernameu

Još će onda malo pričekati do kraja godine ili sljedeće :wink:

1 Like