Neizvjestan vlastiti digitalni projekt vs. siguran 8-satni posao: Što odabrati i zašto?

Originalna objava: Neizvjestan vlastiti digitalni projekt vs. siguran 8-satni posao: Što odabrati i zašto?

Razmišljate o pokretanju i razvoju digitalnog projekta? Niste sigurni je li bolje razvijati vlastiti projekt ili se zaposliti na kvalitetnom 8-satnom poslu? Koje su prednosti digitalnog projekta, a koje posla? Kako odabrati svoj smjer u karijeri? Svjedoci smo nevjerojatno velikog rasta digitalnog tržišta. Velike digitalne kompanije dominiraju na ljestvicama najbogatijih kompanija, a svi oko nas…

“Tko jednom proba vlastiti projekt, više ga ne uzbuđuju tuđi poslovi”. Što mislite o izjavi?!

  • Da, mene više nimalo ne uzbuđuju tuđi poslovi i rad za druge
  • Ne, mene i dalje mogu uzbuditi tuđi poslovi i njihovi zadaci za mene
  • Iskreno, toliko sam u svojim projektima da ni ne vidim ništa tuđe
  • Ma posao je posao, važno da novac sjeda na račun

0 glasaći

Treba opcija - radim na oba posla jer nam ima i takvih. Nije dugoročna solucija jer se trošiš, ali dok si mlad ide.

3 Likeova

Nadam se da više nikada neću biti primoran imati “regularan posao”. Cenim slobodu koju mi omogućava internet :slight_smile:

Mislim da nas je većina takvih… Nekad je i po 3 posla haha

Da kada si mladji je lakse, inace sam ranije radio tri posla ali je previse iscrpljujuce ali dva za sada odlicno videcemo dalje u buducnosti kako ce ic

1 Like