Neki sajt slican adsensu?

Znate li neki dobar program kao adsense, ali da je dozvoljeno navodjenje na klik, kao i da je dozvoljeno da posetioci klikcu mnogo puta. Kao na onim sajtovima gde treba da kliknes na baner da bi skinuo neki fajl.
I da pitam jel dozvoljeno kod adsense-a na nekoj svojoj stranici na facebook-u traziti da ljudi udju na sajt i kliknu na baner. Vidim da neki to rade vec dugo i nije im suspendovan nalog.
Pozdrav.

Prosto ne znam sta bi reko na ovo…

A jel dozvoljeno da je tebi izvadim pare iz novcanika dok ti ne gledas…?

Ne postoji takva mreza sigurno i pre nego skontas bices trajno banovan sa svake posto svaka mreza se trudi da odrzi svoju reputaciju, a to nece uspeti dozvoljavajuci ovakve stvari…

Da ne spominjem korisnike koji placaju oglasavanje prvi ce te oni prijaviti ( i sa pravom ) posto ljudi posteno plate i ocekuju prave ne napucane posete a i svaka mreza redovno prati sve o svojim publisherima i svaka nepravilnost se lako vidi…

Ne znam gde si to video da rade posto ja nigde nisam ( u stvari jesam al se svaki puta neslavno zavrsilo i onda se pojedinci zalili kako nece da ih isplate itd)…

A kako postoje oni sajtovi gde se korisnicima placa za klikove. Jeste da vecina i ne doceka isplatu. Ali je bilo isplata, nesto sitno.
Pa reko mozda ima nesto slicno za postavljanje na sajt, pa neka cena bude jaaako niska po kliku…

Za google adsense znam da ne sme. Ali pitam se da l’ google primecuje to. Ima npr. jedna stranica od 200 000 clanova na FB. Svaki dan traze da clanovi kliknu na baner. Mada moguce da google ceka trenutak kada se skupi dovoljno para za isplatu, pa onda da suspenduje. Procitao sam da tako rade cesto.

To gde placaju za klikove je PTC mreza uglavnom ona sra*a tipa nebux, crobux itd nema tu leba…

Sto se adsense tice kod njih “uglavnom” mozes kako hoces dok ti ne dodje vreme za isplatu a kad dodje to vreme onda u 90% slucajeva ti koji su muvali ne docekaju tu isplatu…

Copyright © 2022 WM Forum - AboutContact