Neko da mi proveri ovaj domen

Pozzz htela bih da registrujem jedan adult domen, ali posto ne znam kako se vrsi provera, da li bi neko od vas mogao da mi proveri da li je takav domen dobar.

domen koji zelim da registrujem bio bi namenjen za lezbo portal www.liznime.com

Hwala unapred

Mozda nemoj pisati sta zelis doslovno, jer nisu ovdje svi dobronamjerni, netko ce registrirati domenu prije tebe. Cak i ako su svi ljubazni jer si zensko, zajebat ce te bez obzira netko.

Ne radim s domenama, ali samo toliko od mene.

1 Like

Epa neka bas ako su takvi, ali je si cuo ti za ono … losa karma ?

Ako ti nije toliko stalo ok, ja se ne bi pouzdao u karmu, tj. prepustio slučaj tome, ako se radi o biznisu.

1 Like

Veruj mi da nisam ni razmisljala o tome, ali dobro nema veze , ako je tako sudjeno

Slobodna je ali sa neke strane je i upravu kolega.
https://www.name.com/domain/search ovde mozes da proveris svaki zamisljeni domen.

1 Like

a kako da proverim da li je taj domen dobar ?

Već imaš jedan link, … Bolji nego je bio…

Da ali jel zna neko da proveri konretno i da mi kaze nesto vise ??

Domen je nov, nema nikakvih linkova tako da se sa njim krece od nule. Ukoliko planiras da na njemu redis duzi vremenski period, onda se isplati. Naravno treba da imas strpljenja jer sa novim domenom treba uglavnom dosta vise vremena da krene da raste.

1 Like

znaci to nema veze dal se domen zove liznime.com ili kamenje.com ako je nov ?

Ako pises o kamenju, onda je bolje izabrati kamenje dot com, a ako pises o tehnikama lizanja onda je bolje liznime…

2 Likeova

Pa da pisacu o lizanju P i D :upside_down_face:

1 Like

Onda je izbor lagan, molim te napomeni kod lizanja D da se prethodno lepo zapere :wink:

Ne nisi ukapirao nisam mislila na lizanje G nego na D , ali ti si pogresno skapirao imas gresne misli , a i to oko zapiranja je valjda normalno da se odrzava licna higijena.

Ja reko da napomenem, znas kako kako, hiljadu ljudi hiljadu cudi…

Twitter ti je vrh! :stuck_out_tongue:

1 Like

Hej ja sam ugledna twitterasica i cura iz domacinske familije :rofl: :rofl: :crazy_face: :upside_down_face:

1 Like

Bas sam u procesu kupovine jednog isto uglednog TW naloga :smiley:
https://twitter.com/MollyCoxxx

2 Likeova

:smirk: :smirk: :smirk: :smirk: :smirk: :smirk: :smirk: :smirk: :smirk: :smirk: