Nema moje stranice u rezultatima

[quote=“nike”]Evo ti primjer:

prosjek oko 15000 posjeta dnevno -> ukupna zarada 2-3€ dnevno, adsense skroz losh jer reklame nisu bas odgovarajuce, ali nadopunjujem ga kroz httpool

Meni je ovo malo :D[/quote]

uff ovo je jako malo… sa obzirom na broj posjeta užasno je. Predpostavljam da se radi o stranici hitovi.ba, jel ti svi posjeti dolaze preko tekstova pjesama ili imaš još nekakav sadržaj, nisam baš proučavao stranicu?

Možda da pokušaš sa xclaimom ili etargetom.

Malo smo skrenili sa teme, ali baš me iznenadila tako mala zarada na toliko posjeta

Da, na to sam mislio. I identican tekst koji se pojavljuje na vrhu svake od tih podstranica je isti, sto je po meni kix. Makar imas linkove na izvodjace na stranicama, strinice botu izgledaju jednako. Bot ne vidi nista kvalitetno osim eventualno linka koji vodi na stranicu na kojoj se nalazi unikatan text.

Po meni ti je pametnije izbaciti tu rijec, upravo zato jer ne ciljas na nju a povecava ti sanse za penal / filter.

Ovako na pamet, mislim da ti ne indexira stranice upravo zbog manjka informacija na istima. Sa stranica koje nemaju sadrzaja linkas na stranice sa sadrzajem, po meni su ona slova gore visak koji te moze kostati.

imho…

[quote="’<[cyber"]>]uff ovo je jako malo… sa obzirom na broj posjeta užasno je. Predpostavljam da se radi o stranici hitovi.ba, jel ti svi posjeti dolaze preko tekstova pjesama ili imaš još nekakav sadržaj, nisam baš proučavao stranicu?

Možda da pokušaš sa xclaimom ili etargetom.

Malo smo skrenili sa teme, ali baš me iznenadila tako mala zarada na toliko posjeta[/quote]

Samo tekstovi…

xclaim ne moze jer nisam građanin Hrvatske
etarget mi ne dozvoljavaju jer je .ba domen, iako je najvise posjeta iz Hrvatske

[quote=“digits”]Da, na to sam mislio. I identican tekst koji se pojavljuje na vrhu svake od tih podstranica je isti, sto je po meni kix. Makar imas linkove na izvodjace na stranicama, strinice botu izgledaju jednako. Bot ne vidi nista kvalitetno osim eventualno linka koji vodi na stranicu na kojoj se nalazi unikatan text.

Po meni ti je pametnije izbaciti tu rijec, upravo zato jer ne ciljas na nju a povecava ti sanse za penal / filter.

Ovako na pamet, mislim da ti ne indexira stranice upravo zbog manjka informacija na istima. Sa stranica koje nemaju sadrzaja linkas na stranice sa sadrzajem, po meni su ona slova gore visak koji te moze kostati.

imho…[/quote]

Evo neke stvari sam popravio.

I ova slova sada imaju unikatan title. Mogao bih ja maknuti ta slova, ali neznam kako bi onda posjetitelj dolazio do željenog teksta. Mogao bi staviti pretragu nekakvu, ali to mi nije baš najbolje riješenje.

Ubacio sam sada i prigodan tekst te malo sadržaja ako se klikne na slovo pod kojim nema dodanih izvođača.

Izbacio sam ona

što je bio stalno isti, i sada imam h1 tag na svakoj stranici drugačiji.

Uglavnom, ako imaš vremena pogledaj sada malo izmjene, i bilo bi mi drago da napišeš još koji koristan savjet ako imaš

Imao sam domenu koja je upala u SANDBOX bas za bitne kw, i to je trajalo oko 3. mjeseca. A onda jednog lijepog dana naglo je skočila na staro stanje prije penala.