Nema reklama na homepage

Ljudi jel imao neko slican problem, nema mi nikako adsense na homepage, a kada nesto otvorim prikaze mi samo ovu reklamu u footeru, dok na ostalim mjestima ih opet nema.

Do cega bi ovo moglo biti? Odavno nisam nista radio sa adsense, pa sam pola i zaboravio

Moguce je sve :smiley:
Mozda tema a mozda i imas negdje title u kojem imas neke zabranjene rijeci sex ili tak nest…

Prije da je do teme onda jer to 100% nema, tek radim pa i nema materijala…To jest takvih rijeci…Nije mi jasno, otvoris kategoriju u footeru ima, a na homepage nema. A opet i kad otvoris nema na mjestima na svim kojim bi trebalo biti…Sto je najgore skoro sve sredio, imam jos malo, a ako budem morao novu temu ihhh

Posalji liink na pm ili ovdje…

Na nekim temama se adsense responsive jedinice ne prikazuju. Ako je to i kod tebe slucaj,probaj stavit obicne.

Hvala ti probam i to, mada ne vjerujem jer je u footeru obicna reklama

Nije ni do responsive jedince, pokusao sam sa obicnim opet isto…Vjerovatno je onda do teme

Da li je ovo realno i na novoj temi, opet na homepage nema, kada odem na preview page oglasi se vide…No u normali se ne vidi…Da li se kome slicno desavalo?

Jesi probao otvorit private window u browseru i pogledat da li se tako vide reklame ?

Jesam i tako, opet ih nema…Samo u page preview se vide na homeapage… Dok u postovima i svemu prikazuje normalno…Samo na homepage nece.