Nemam posjeta na Blogu

Imam problem ovo je moj blog
http://primjerzivotopisa.blogspot.com/
i nemam posjeta evo šta sam sve napravio:
1.Otišao sam na Google AdWords izabrati o ćemu ću pisat izabrao sam kao kljućnu riječ primjer životopisa ukupan opseg mjesećnog je pretraživanja je oko 12 000 a gogle hr pokazuje da ima oko 10 000 rezultata za tu temu što nije velika konkurencija.
2.Napiso i objavio blog na bloggeru nakon ćega sam ga reklamirao na cropital netu,dodaj link i prijavio ga na ping -o-Matic blog je objavljen prije 7 dana međutim gotovo niti nemam posjetitelja moja su pitanja šta da radim?
Pitanja:
1.Kako se na bloggeru dodaju kljućne rijeći?
2.Kako google oglase ubaciti unutar teksta?
3.Kako da dođem do posjetitelja?

Sa ovim se već davim godinu dana ali i dalje nemam pojma o ničemu molim vas pomozite i recite gdje griješim!!!
Puno hvala

Moraš stavit svoj link na druge web stranice.
Moraš staviti više teksta.

Stavio sam već na cropital net,dodaj link,blogeri hr na kolko bi trebao web stranica imati linkove na prvu stranu gogla naravno i do više posjetitelja.

Da bi došao na prvu stranicu moraš imat kvalitetan sadržaj i taj sadržaj koji imaš nije dovoljan(količinski).
Uz to moraš napraviti Search Engine Optimization pročitaj ovo za početak
http://www.webstrategija.com/ws/03/sto-je-to-seo

Pravac internetzarada.org - imali su contest za SEO članke, odlično štivo, obavezno za čitanje.

Eto…ja bas gledam taj tvoj web i cudim se kako to da nemas posjeta. Genijalan je!!!
Dali imas neku ideju, vise manje, kako i zbog cega bi tvoj blog morao biti posjecen?

Nekad blog uopšte ne bude indeksovan za 7 dana. Moraš imat strpljenja i nabavljat linkove dje god možeš jer će ti valjat i vremenom ćeš napredovat u guglu zbog tih linkova.
Reklame unutar posta možeš ubacitit tako što ćeš kucati u google “adsens inside blogger post” i naći ćeš sve lijepo objašnjeno.

Jedan savjet od seo laika kao što sam ja. Šta je sa pingler.com ? Ako već treba toliko vremena da se indexuje (google-ova) blogspot onda pinglet treba da pomogne.
I kakav je ovo blog? Je li to kod mene komp pomahnitao ili ja vidim samo jednu stranicu i ništa više? -.-’