Nemogućnost otvaranja Facebook - marketplace

Pozdrav ekipa,

Da li imate pristup na ovu stranicu ?

ja ne mogu uci na ovu stranicu dok žena bez beda uleti… :slight_smile: jel netko zna sta bi moglo biti u pitanju ?
Racun mi nije nikada baniran …
ne mogu naci nikakav kontakt od facebooka da im pošaljem mail…

Info o marketplacu:

Ja imam pristup, iz Hrvatske…

1 Like

Ja nemam pristup, BiH :smiley:

kada nisam logovan mogu uci, kada se logujem ne mogu … bih

Where is Marketplace available?
Marketplace is available to most people 18 and older in Argentina, Australia, Austria, Belgium, Belize, Bulgaria, Canada, Chile, Costa Rica, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Ecuador, Estonia, Dominican Republic, Finland, France, Germany, Greece, Hungary, India, Ireland, Italy, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Malta, Mexico, Netherlands, New Zealand, Norway, Poland, Panama, Paraguay, Peru, Philippines, Portugal, Puerto Rico, Romania, Singapore, Slovenia, South Africa, Spain, Sweden, Switzerland, Thailand, United Kingdom, United States and Uruguay. You can use Marketplace on iPhone 5 or later, Android and iPad with the Facebook app or on your desktop at facebook.com/marketplace.

Ovo ne može biti tačno jer vidim da ljudi iz BiH postavljaju :smiley: Također, dosta ljudi se žali da ne može otvoriti marketplace ali odgovora od FB-a nema…

Da li ima veze iz koje zemlje se ulogiram ili treba nesto podesiti u postavkama?!
Ja sam iz HR i ne mogu se ulogirati…

Taj facebook je jedna velika hrpa poluproizvoda :frowning:

Imam pristup, Austrija

Pozdrav,
Jel se može negdje na facebooku podesiti da sam iz HR pa da dobijem pristup na marktplace ?

1 Like

Jesi li rijesio ovo, i kod mene pise da nije moguce iz moje drzave, iz CG sam ali sam trenutno u Frankfurtu ali opet kaze da nije moguce… Dok nekim kolegama ovde radi sve ekstra…

Pozdrav,
jesam uspio sam riješiti… bilo je to prije cca 2 godine pa se baš ne sjećam što sam napravio, ali samo jednom se Market pojavio.

ispuni potpuno svoj profil (bitno je da si punoljetan). napiši da si iz NJemačke :slight_smile: .
Nisam 100% siguran, ali mislim da sam morao poslati i sliku osobne ili tako nešto da potvrdim punoljetnost…

znam da sam negdje u facebooku poslo komentar administratorima da mi ne radi Marktplace. Sada tražim taj link za administratora, ali od tada se taj facebook dosta promijenio pa ne mogu naći link :frowning:

1 Like