Neprovjerene vijesti

Pozdrav svim!
Evo da predstavim jedan portal sa smiješnim, neprovjerenim vijestima.
Svaka vaša kritika ili komentar je dobrodošla.

Neprovjereno

Ideja nije loša, koliko sam primijetio ima jako puno zanimljivih ( smiješnih ) članaka, samo tako nastavi :slight_smile:

Zanimljivo, al pozadina mi je gej i bode u oći :mala:

da, pozadina fakat bode u oči , pliz promjeni…

A, to kao kopija njuz.net

I da, pozadina je ocajna.

Na slicnu foru kao njuz, ali dosta smjesnije… Stavio sam u bookmark, samo tako nastavi…

Pozadina promijenjena :wink:

Jao, sad je zvezdasta … Omb. :smiley:

Gej indeed :slight_smile:
Menjaj tu roZle foru, nije kul :stuck_out_tongue:

Ideja odlična, stranica zadovoljava kriterije prosječnog korisnika…ukoliko nastavite s ovako dobrim i smješnim vjestima, predviđam uspjeh.
Puno sreče u daljnjem radu

“Prema najnovijim istraživanjima koje je proveo portal Neprovjereno u suradnji sa Uskokom…”

  • Mislim da ne griješim ako ti savjetujem da budeš pažljiviji što pišeš. Ma koliko to nekima bilo nejasno. Ovo ti je kažnjivo, i to sam siguran 100%.

Hvala na savjetu, mislim da ne bi trebalo bit problema jer su uvjeti korištenja definirani

Vec dva dana pokusavam otic na doticnu stranicu, izgleda da je ugasena ili ozbiljniji problemi s hosterom.

Meni radi…

Stranica je online, meni sve radi bez problema, testirano i na drugim računalima i mobitelima i sve bez problema.
Da ne otvaram novu temu napisat cu ovdje, zainteresiran sam za razmjenu linkova sa stranicama sličnog zabavnog sadržaja pa se možete na PM javiti.

Pa i nema nekih problema, dođu po tebe i odeš na razgovor. :slight_smile: