Nestala zarada sajta

Nemas potrebe da me vredjas, niti sam ja taj Aleksandar koga pominjes. To sto sam ti otkrio SAJT ne znaci da sam Aleksandar, i ne znaci da me mozes odmah vredjati. Ja i jesam nov na ovom Forumu, a to mogu Administratori da provere!

Prepostavljam da si mnogim ljudima stao na zulj, pa mozes nastaviti dalje da pogadjas moje pravo ime i prezime. :joy:

Hahahahahaha a znas kako je jarve odrzavao profile e majmune vrati ljudima pare wto si pokrao pa se onda pravi pametan.

Imas stotinu klipova na YouTube-u o tom programu.

Vidim da si jako neobrazovan, nekulturan ali to sve dolazi sa kucnim vaspitanjem. Te prema tome se necu dalje upustati u diskusiju sa ovako neobrazovanom, nevaspitanom i nekulturnom osobom kao sto si ti. :blush:

Ps: Moj savet ti je da pogasis sve te lazne naloge koje imas, jer lako mozes svirati klavir. Par email-a sa detalnjim objasnjenjem, ko si, sta radis i cime se bavis, moze dovesti do toga da uz klavir pocnes i gitaru svirat. Ako uzmemo u obzir da mesto odakle dolazis je jako malo, bila bi sramota da se cuje da sviras klavir. :wink:

1 Like

Prije ces ga ti zasvirati sa svojim prevaram na forumu Aleksandre stojanovicu nego ja hahahahha ali otom potom zivio ti meni i taj ti nick bas pristaje :rofl::rofl::rofl::rofl:

Ti si mene druskane pomesao sa tom osobom. Nadam se da Admini ovde kod vas rade svoj posao i ne razumem kako Administratori ovog Foruma dozvoljavaju ovako bolesno i negativno ponasanje kao sto ga imas ti. Jel ovo normalno da se kod vas ovako komunicira ovde ili sta ??

Da da tuzi nas vec si jednom sa laznjaka prijetio filipu da ces ga tuziti kad si bio provaljen pa onda sa novog izvarao clana foruma…tuzi sad mene :rofl::rofl:

Apsolutno si pobrkao pojmove. :rofl: :rofl:

Igrao sam se sada specijalnog detektiva i otkrio jos par tvojih sajtova. Zanimljiv si lik, ako nastavis ovako da me vredjas, nastavicu da lepim tvoje sajtove ovde i da ti pravim backlinkove. Ali dodjes mi kavu za to :joy:

1 Like

Kada udjem na sajt prikazuju se reklame.
Da li ti se vratila zarada?

Ma nije to uopste moj sajt, nekad bio. A u mom slucaju se povartila zarada.

Najvaznije je da se vratila zarada.

Mislim da je problem bio jer sam koristio skraceni url,neki servis slican bitly i onda su vjerovatno okarakterisali kao los traffic.

Da hoce to da se desi ako si imao mnogo posete sa tog skracenog urla.