Nestala zarada sajta

Desio mi se cudan problem, zarada jednog sajta unazad 7 dana mi je nestala to jeste prikazuje mi 0, sto nije moguce jer je ostaviravo zaradu. U centru za pravila nemam nikakvih krsenja vezanih za taj sajt niti kakvog obavjestenja.

Jel imao neko slican problem…?

Da nije kakav bug na samom tvom nalogu .Pričekaj par sati pa vidi, možda se “odčepi”

Ne znam nema mi logike od 23 do danas mi ne prikazuje za taj sajt, prije toga uredno. I sve stoji uredno nema obavijestenja niti ono da je kakva restirekcija ili sta slicno, reklame se takodjer uredno prikazuju na njemu.

Hmm čudno :thinking: Sad glupo pitanje …jel se reklame vrte na sajtu? Uđi na svoj sajt na neku stranicu sa adsense
Pogledaj u alatke za programere u google chrome pod tabom “network” (refrešuj tu stranicu) i pogledaj kako učitava stavku “adsbygoogle.js” da li daje Status Code: 200 to jest zelena tačkica tj,O.K.

Vrte se najnormalnije reklame i to je isto 200…

1 Like

Razmišljam da ih adsense te klikove to jest “zaradu” računa kao nevažeće klikove pa ih onda i ne objavljuje A.opet kontam to je dug period nije jedan dan ili dva. Neobično skroz!

Do jucer je za taj sajt prikazivalo normalno sve, medjutim danas ne prikazuje i nestalo je tih posljednjih 6 dana zarade.

Ostali sajtovi je statistika ok…nemam pojma sta bi moglo biti s obzirom da nema nista u centru za pravila.

Pogledaj za taj problematični sajt u google analitici ako ti je adsense nalog povezan sa analitikom jel tamo ima ikakvih podataka zarade

Nije mi povezan sa analitikom, pomislio sam da nije i dvostruki upaljen nije ni to. Nemam pojma bas sta bi moglo biti

Zvuči glupavo od mene.Ne znam… pokušaj da napraviš nove ads jednice ili da ponovo dodaš stare adsense oglase na sajt Nisam…pametan :thinking:ono što kažu

1 Like

Auto adsi su upaljeni i jedna ona jedinica sa podudarnim…mislim da nemam tu sta mjenjati. Jer je ads od auta uvijek isti

jel imaš na sajtu i jednu običnu ručno pravljenu adsense jedinicu ako nemaš pokušaj jednu da napraviš pa da vidiš dal će pokazivati neku zaradu tj.klikove.
Na kraju krajeva ako ništa ne pomogne i ne upali da ti se pojavi zarada pogledaj na svom nalogu za adsense help ono Contact us ili adsense community

1 Like

Nema svi su auto, ali sacekat cu dan dva ako bue isti problem probat cu tako…nemam ideje bez obavjestenja sta moze biti…nadam se da je bug ali cisto sumnjam.

1 Like

Ma ja sam nekad imao onu kontakt formu (link) za direktnu pomoć adsense tima Al vidim da su taj link za tu formu obrisali

Ima u nalogu ali kad kliknes pise da je radi blagdana odsutna.

1 Like

da ima tačno tako kako kažeš. Pazi ako ništa ne bude radilo jedino ti ostaje adsense forum da pitaš one tamo volontere , te da ih smuvaš ( ako vidiš da te zamajavaju )da direktno ti proslede link ili problem nekome od adsense tima

1 Like

Malo sam se igrao detektiva i pronasao ti sajt :joy: pa pazi, kod mene nemas uopste reklama, bar se meni kao Gostu ne prikazuju. Mozda ako se registrujem kao milf tetkica iz bg-a, krenu reklame :rofl:

Upravu si detektivu…

1 Like

Kako odrzavas ovoliko laznih instagram acc? Znam da je pre Jarvee bio dobar ali kazu da sada nije to to…

Jbg uputio me Aleksandar oko toga pa uspjevam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A neki dan pises glupane da si novi na forumu hahahahahah raznih glupana sam susreo ali ti si vodeci