Nesvakidasnji događaj

Ljudi ne tiče se weba ali vam ovo moram ispricati (ispisati) :smiley:
Dakle prije 2 mjeseca sam kupio telefon u BHTelecomu na rate HTC ONE DUAL SIM medjutim telefon nije bio ispravan ni jedna kamera mu nije radila, te sam vratio telefon i trazio drugi, rekli su mi na servis ide ako se utvrdi da je greska do telefona dobijas drugi. I danas nakon 2 mjeseca čekanja dolazim u poslovnicu BHTelecom-a umjesto da mi daju HTC ONE DUAL SIM invalidi mi dali HTC Desire 820 HAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHA!
Još jača je fora sto sam ja bio i zaboravio kako izgleda One dual sim nakon 2 mjeseca, tek kada sam dosao kuci vidio sam razlicite kutije telefona :’)
Sada dal da vratim ili da sebi ostavim Desire 820 koji je po vama bolji ? :smiley:

Kada ti dodje rata za Desire oni ce da se smiju xD. Salim se, ja bih vratio, ali posto si toliko dugo cekao… Na tebi je.

ma oce malo sutra :smiley:
Na papiru kojeg sam dobio kada sam dao HTC ONE DUAL SIM su greskom upisali HTC DESIRE 820 tako da sam taj i dobio :slight_smile:

Pa koja je mjesečna rata za Desire? Ako su na papiru naveli da si vratio Desire, onda ti mogu naplatiti isti. Da je na papiru pisalo da su ti dali HTC ONE ok, ali ovako…

Fazon i jeste sto placam HTC ONE DUAL SIM :smiley:

Nemoj se iznenaditi ako ti na sl. računu bude za DESIRE :).

1 Like

Barem bi mi radnica rekla da je drugi fon :smiley:
VIdjet cemo sl uplatnicu pa vam javim :smiley:

@milito ti i dalje prosipaj pricu da je BHT najjaci LOL

Pa to su debili epskih razmjera u svakom pogledu.Ne postoji usluga koja im funkcionira perfektno.

OT: Ja im ne bih vratio.Desire bolji fon, a njihova greska.Ukoliko sta ispadne da trebas platiti vise, pravi se lud samo.

Pravi se lud? Oni ce tebi naplatiti pa se ti pravi koliko ti je volja. Sto se tice BHT-a svakome se moze desiti da pogrijesi.

Vjerojatno se nisu zajebali nego ti dali bolji model jer nisu imali taj ili se ne proizvodi vise. Meni se dogodilo isto sa fotoaparatom. Donesao na servis jedan, a vratio se novi duplo bolji model.

On u ugovoru ima naveden Htc ONE, tako da ne vidim nacin da naplate Desire.

Moze, ali BHT-u se to vrlo cesto desava LOL

Daj još jedan slučaj. Ne znaš ti šta je sada potpisao tako da…