.net magazine

Zanima me da li je itko pročitao koji broj .net magazina, bilo u digitalnom ili tiskovnom izdanju?
Stvarno bi želio imati nekakvo štivo koje je vezano uz web, a da ga mogu lijepo čitati na krevetu, na wc-u:) i tako.

Gledao sam godišnju pretplatu koja dođe oko 88 funti i stvarno se mislim pretplatiti. Znam da je časopis vrhunski, ali isto me zanima ako ga je itko od forumaša čitao.

Ja. Jos tamo negdje dok je izlazila plagijat verzija na hr trzistu. :slight_smile:
Cak su ovi nasi i logotip hladno “popalili”. Mislim da ih jos imam nekoliko na tavanu.

Danas nisam siguran da ima smisla kupovati ista papirnato uz sav taj interweb. :slight_smile:

Ma znam i ja da nema smisla kupovati, kad doslovce sve to i još puno više ima na netu. Ali, ja sam stara škola odrasla na stripovima i gejmerskim časopisima koje mi je slala teta iz amerike.

Tako da bi vrlo rado neko štivo vezano uz nešto što me zanima!

Tiskano izdanje ce uvijek imati svoju publiku, racunala nikad nece moci zamijeniti onaj miris novog papira i mogucnost citanja u svim mogucim polozajima.

Ja jos uvijek s vremena na vrijeme kupim Bug.

Oh, cmon… :slight_smile: Tko jos cita danas…zadnje sto sam procitao je “Vlak u snijegu”. :slight_smile:

Pragmaticno gledajuci, ne postoji casopis koji moze zamijeniti web. Niti cijenom, niti kolicinom materijala, niti brzinom izlazenja.
S vremena na vrijeme je ok prolistati i prosnjofati :slight_smile: papir. Crko bih da moram ovisiti o papiru kao izvoru informacija u poslu koji svaki dan kreira novi problem ili temu za ucenje.

Imao sam pretplatu na php|architect i cak i to elektronsko izdanje nije izlazilo dovoljno cesto koliko bi mi trebalo.

Ali, jasno je da su ovo samo moje 2 lipe, naravno. YMMV.