Netdomena - DA / NE?

Ja sam prije par dana uzeo hosting i domenu baš kod netdomene, da se mogu vratiti par dana unazad nebi kod njih uzeo… odma početna iskustva sa njima pa loša… istina je da se ne javljaju na telefon a na svaki poslani mail u roku 5 min dobiješ “Undelivered Mail Returned to Sender”??? Baš im je danas sve palo, tako da nema njihove stranice, moje i još tko zna koliko stranica od korisnika koji su se zaletili na njihove “povoljne cijene”… Al šta se može… čekaj da se podignu, bolje nego gubit živce kontaktirajući njih…

Dakle Netdomene mi je definitivno dosta! Molim savjet kod koga se prebaciti a da se bude kolko tolko siguran a i da cijena nije viša od 600 kn/god???
Ako uzmem hosting kod nekog drugog, postoji li mogućnost da zadržim sadašnju adresu?

Uvijek mi je drago vidjeti kad je netko dovoljno bogat da kupuje jeftino…

Mislim da su manje/više svi unutar 600 kn godišnje, i to oni “bolji” paketi (isključeno Iskon i HT).

Domenu (ako je oblika example.com) možeš zadržati, osim ako nije bio neki štos u pitanju.

Kod izleta ka hosteru kojega ne poznaješ bih uvijek preporučio samostalni zakup domene (na regica.net ili godaddy.com) tako da glasi na tebe.

  • čine mi se povoljnim i sigurnim…

U pravilu ne komentiram konkurenciju (osim Iskona/CA :)), ali slažem se - Orbis je kvalitetan izbor na *nix korisnike.

http://www.inside.com.hr

  • zasada čisto i glatko…ovo za sada je cca 4-5 godina :slight_smile:

amazon, malo sam se razbahatila pa čak odlučila dat i 620 kn :wink:
hvala na odgovorima, pogledala stranice orbisa i inside…ali jos nisam odlučila! jako mi je bitno da zadrzim adresu, budući na stranici imam nešto kao free web service, kalendare, satove… za webmastere u koje je već “ugradjen” link na sadasnju adresu

Prvo bih svima poželjela ugodne i mirne blagdane, a zatim slijedi pitanje
vjerovali ili ne, al nisam imala pojma da mogu zakupit posebno domenu a posebno hosting, odnosno da to ne mora ic u paketu! Bez komentara, molim :wink:
E pa, buduci sad znam, zanima me…kako ja kod regice ili kod xxx mogu sredit da moja sadasnja domena, ostane moja bez obzira na hosting? Moram li dobit od Netdomene blagoslov, ili kako to vec ide?
Kontaktirala sam Inside i Orbis, al jos nisam odlucila, naravno , oni o sebi sve 5, al nakon losih iskustava sa Netdomenom, nis ne vjerujem! Kakva su vasa saznanja o njima?

Evo upravo da posjetim inside.com.hr al njihove stranice nema, zašto??? Pojma nemam… Sa netdomenom ih uopće nebi uspoređivao al eto ja sam iznio svoje mišljenje za orbis.hr.

inside.com.hr je sasvim OK, sa njima nikada nisam imao problema.

http://www.fiuhost.com

  • ni ja s njima, naprotiv.

Ja sam jako zadovoljna s njima. Nekoliko hostinga kod njih i planiram ih imati još puno više.

Ljudi, ja ipak mislim da najjeftiniji hosting možete naći ovde
Pozdrav