Nevazeci saobracaj - Adsense za sadrzaj

Pozdrav svima!
Imam malo veci problem sa adsensom.Prvo kad sam presao 10 eura za granicu da posalju pin notifikaciju nisam dobio.Proslo je nekih 7 dana I jos uvek nista ,trazio sam malo po netu I nasao kao da neki nalozi nisu potrebni za pin verifikaciju.I to sam tako ostavio.

Medjutim jutros zaticem ovo stanje

Znaci citavu zaradu su ponistili.Navodno nevazeci saobracaj. Sajt sam reklamirao na fb stranici I uplacivao reklame,tj boost post. Nista drugo

Da li je ko imao susret sa ovim?

Radio si nesto nedozvoljeno. Recimo puno stranica koje se reklamiraju na fejsu imaju adsense popup ali samo ako se ide preko mobitela,preko pc-a tog nema. Dosta da ti je neko jednom prijavio da oglas prekriva sadrzaj i to ti je to. Mozda nisi radio ovo,ali nesto si morao jer ti ne bi ovo napravili bezveze.

Nisam radio nista slicno…

500 Eur. Svaka čast. :smile:

Postavi sajt da vidimo sta te moglo “ukopati”

estrada24.com

Budi sretan što ti uopče radi adsense na tom sajtu

1 Like

koristio je skriptu, jer sam par puta usao na sajt i vidio…
Znas i sam da radis sa onom video skriptom, zasto se pravis lud?
Ako vec to radis reci i da ljudi znaju sta je, a ne zbunjujes korisnike ovog foruma.
Odrasti malo…

nemoj da jedes go*na ti se pravis lud ne ja,samo pogledaj svoje postove kako se hvalis zaradom I govoris da je sve regularno…nemoj glumiti budalu

Ja se imam cime i pohvaliti, ja ne znam odakle ti ta informacija da nesto nije legalno?
Pravis ljude budalom ovde…

odakle tebi informacija da nije legalno moje,inace momka poznajem licno I znam sta radi koje skripte koristi I iskreno ,nije da vredjam ali moje misljenje je da je jedna maloumna pateticna budala koja stavlja nos gdje mu nije mjesto ,hvali se maglom…

Molio bih administraciju da ovo kazni nekako, jer koliko znam da nije dozvoljeno da se vredja ovako…
Pogledajte datum registracije ovog korisnika i postove i to je dovoljno da vidite ko je…

nisam nikoga vredjao samo sam iznio svoje misljenje…

Da li si dobio pin poštu ?
Ako nisi mozda je to razlog :slight_smile:
treba proci mjesec dana da ti posalju pin i kada ga uneses onda ce ti mozda vratiti taj novaC :smiley:

Nije to razlog, ja sam imao nalog gdje sam imao dosta zarade i nije bio potvrdjen pin.
Pin je stigao tek 24. posle isplate, unio sam pin i isplatu su mi poslali za dva dana.
Pin nije bio unesen ali nisu mi ponistili zaradu.

Upravo tako,pin nema veze. Radjeno je nesto nedozvoljeno, a ako to sto se radilo nije sprijeceno,nakon ovoga slijedi ban sa adsense.

1 Like

Svaki članak na sajtu ti ima oznaku 18+ i ti pitaš jesi što radio kirvo :smile:

1 Like