News portal, a da je dobar

Ima li neki news portal koji je dobar, a da naslovi i tekstovi nisu debilni kao na index.hr, 24 sata

Nekako mislim da nema, ali tko zna?

advance(dot)hr
Non-free.

1 Like

Reddit, samo zapratis prave podreddite i onda ti frontpage bude ekstra.

1 Like

EVO KOJI JE NEWS PORTAL DOBAR I NEMA DEBILNE NASLOVE. OVDJE GA JE LAKO PRONAĆI.

EDIT: Pretpostavljam da si na takve naslove mislio, i totalno se slažem da su užasno iritantni :slight_smile:

1 Like

News portasli su odavno na hide, unfollow unsubscribe i tako dalje, pa tko ce te gluposti citat. Mene zanima recimo Crypto i onda citam samo to. Zasto bi ja citao crnu kroniku ili showbiz, ako mi news portal nudi to sranje automatski idem hide, najradje bi isao report. Krajnje je vrijeme za micro niche news portale.

Pa ti onda ne znaš što je Nives danas jela…strašno! :smiley:

1 Like

Koja Nives? …

1 Like

Jedna sisata blesača koja voli biti u centru pažnje

1 Like

je li to ona što je cijela prva postava dinama prošla kroz nju? (moguće i da su rezerve špartale)

1 Like

‘Ajde momci, pustite Nives na miru. :girl: Predlažem pođite malo pogledat’ one websiteove za odrasle, :blush: vidjet’ ćete da ćete se osjećati bolje. :smile: Pro’će vas brzo. :o:

1 Like

E baš ta, a vjerojatno je isto bilo i sa Zvezdašima :slight_smile:

1 Like

nemoj molim te, to je ona u svojoj knjizi pisala :smiley: detaljno

što se tiče sajtova za odrasle, gledam ih svaki dan jer ubacujem sadržaj svaki dan :smiley:

Meni je index.hr još uvijek daleko najbolji. Stoji da su često debilana s naslovima (tko nije), ali za pogledat osnovne stvari su više nego OK.
Za poslovne informacije listam Poslovni, korektno za moje potrebe.