Niche challenge 3.0 - Oćemol?

Pa nismo BHW nažalost, šta će se natjecati 5 ljudi? Treba raširiti vidike, @bugi je pobijedio a nije pokretao nekakav “sajt” već youtube kanal i tutorijale. Znači, ovo je više nekakva kreacija online businessa…

Gleda se napredak, omjer uloženo-dobiveno, zarada… Sve, na kraju se naravno uzima u obzir je li projekt bio novi ili je nastavljen stari, na sudionicima i donatorima će biti da odluče koji projekt im se najviše svidio.

5 Likeova

Ja sam nešto opreme naručio, još samo trebam kupiti program za video editing. Planiram kupiti Wondershare Filmora licencu za godinu dana.

Dvoumim se da li krenuti challenge sa youtube kanalom ili da nastavim sa starim projektom. Ali eto, za svaki slučaj tu je sve, moram još par dana dobro razmisliti.

Mislio sam napraviti kanal nekakav o raznim stvarima vezanim za blogging: uređivanje slika u canvi, link building, guest posting, keyword research, pa kasnije možda i nešto za video i tako… Nisam profesionalac, ali mislim da moje znanje koje sam stekao do sada svejedno može pomoći nekome. JOš ćemo vidjeti za šta ću se odlučiti.

3 Likeova

Ja sam za ove godine, prošle sam bio dosta zauzet, ove godine mogu odvojiti vrijeme. :muscle:

Kako da otvorim projekt 3.0 i pod kojom kategorijom?

Ja sam ga otvorio pod Niche Challenge kategorijom, s dodatkom 3.0 u naslovu.

Ja mogu donirati i sudjelovati ali ne mogu prikupljati donacije zbog knjigovodstvenih komplikacija. Vjerojatno se to može izvesti preko nakakvih crowdfunding/fundraising sajtova.

Zašto se to ne odradi preko BTC ili ETH adrese koju biš ti kontrolirao, a pobjednik da dobije nagradu u kriptovaluti?

Dalo bi se čak isprogramirati u ETH da adrese koje sudjeluju sa donacijom mogu na određeni datum glasati i da se automatski na unaprijed određeni datum nagrada prebaci pobjedniku. E to bi bio posao kad bi netko to sa foruma znao isprogramirati :slight_smile: :+1:

1 Like

To bi bilo najjednostavnije ali nemaju svi crypto pa bi ogranicilo broj donacija.

2 Likeova

Jedino da netko ko nema kripto uplati nekom novac, pa da on kupi i uplati kripto u tom iznosu (-fee za kupnju kripta) i onda pošalje na wallet za donacije?

Puno je jednostavnije preko crowdfunding. Ako bas hocete i crypto sigurno postoje i crowdfunding sajtovi koji to podrzavaju.

Neka ove slike budu poticaj za sve buduće 3.0 natjecatelje da i netko od vas slijedeće godine ukrasi policu ili zid. Hvala @steelmaiden i @petarvu


26 Likeova

Zasluženo :+1:
Ovo vrijedi bar ko platinum button od YouTube-a )

Dobar poticaj ali prvo moram napravit ovako lijepu policu, kod mene ne bi izgledalo tako lijepo :wink:

6 Likeova

To ti je sve povezano, ako znas kako pobjediti u niche challengu znaci da znas posao pa si mozes i lijepu policu priustiti :slight_smile:

Zasluženo!

Je’l i kod tebe video snimak sranje na mobu max 1080p30 ?

dakle, prvo trebam lijepu policu napraviti a onda se prijavit na challenge :wink:

U tome je trik

Da ova polica i slika nije render :stuck_out_tongue:

2 Likeova

Te željezne stvari - polica, košara što visi iz stropa i ograda kod stubišta od konopa su nastale iz neimaštine.

Kako se potrošio sav novac za stan, a turisti skoro dolazili, ostalo mi zadnjih par sto kuna, zamolio sam rođaka koji radi sa željezom da mi to besplatno napravi. Kupili smo željeza za 100 eura cca i izvarili ovo u 2 dana sve i ispleo onaj konop.

Npr, samo ograda neka za takvo stubište sada košta po 3-4 k eura, ja sam to platio 200 kn :smiley:

I ova drvena vrata velika sam sam napravio isto zbog manjka novaca od dasaka i Peveca

Tu su slike, doduše stare, puno toga je mijenjano već
https://apartmani-sime.com/apartman3.php

4 Likeova

Super izgleda! I bas zasluzuje mjesto na toj finoj polici, cestitke!

Dobra ideja za diplomu. Daj @steelmaiden i neku znacku za pobjednika bar na godinu dana. Pored ove “vip”.

Uopste nismo za baciti :sunglasses:

PS. @bugi ja sam tek sad vidjela sta si napisao o tome kome je otisla nagrada, nekako to propustih, bila sam odsutna. Sjajno! Nisam htjela tamo da komenarisem, nek ono ostane zakljucni post challenge-a 2.0.

2 Likeova

To je od @petarvu ideja, on je i napravio i poslao diplomu.

Napravit cemo nesto.

3 Likeova

Bravo @petarvu ! Bas fino izgleda, i fina gesta od tebe. Mogao si odmah i sebi jednu na policu za 2. mjesto :wink:

3 Likeova