Niche challenge 3.0 - Oćemol?

To je od @petarvu ideja, on je i napravio i poslao diplomu.

Napravit cemo nesto.

3 Likeova

Bravo @petarvu ! Bas fino izgleda, i fina gesta od tebe. Mogao si odmah i sebi jednu na policu za 2. mjesto :wink:

3 Likeova

To je bila namijenjena za njega, ali na kraju je morao proslijediti dalje :slight_smile:

@petarvu svaka čast, baš lijep gest

2 Likeova

HAHA, ma bi ja nego nemam policu :stuck_out_tongue:

Ma nes ti nego nesto u Canvi gledao template pa mi palo na pamet zašto ne dati čovjeku nekakvu inspiraciju za dalje, a i lijepo će mu biti za 10-15 godina sjetit se da je osvojio nešto

4 Likeova

Nevezano za challenge, bas si fino i sa ukusom odradio apartmane. Detalji, boje, sve stima.
Samo ti ne stima booking opcija. :smile: Izdajes sam ili preko bookingcom ili kako?

1 Like

Iako ne volim šarenilo po kući, ovo kod njega izgleda predobro…

@Kosana ajd ovdje da dodam mišljenje da ne ide na onaj topik sa zvaničnim pravilima. Da citiram Petra

Ja neću ništa starije nastavljat ali mislim da bi možda bilo ok i stariji projekti da mogu učestvovat, ne mora bit max starost 3 mjeseca. Bitno je samo kad je stariji projekat da se sve iznese na čistac, dokle se stiglo i đe projekat u tom trenutku i šta je cilj sa tim svim. Tipa želi neko oživljavat yt kanal ili websajt ili da digne nešta na viši nivo. Čini mi se da su ljudi prilično realni kod glasanja bili pa ne vidim da ne bi takvi i u budućnosti bili i da bi znali izvagat i između starih i novih projekata. A možda bi taj neko sa starijim projektom imao boljih korisnijih informacija za podjelit. Ne bih ja odbijao nikoga od učestvovanja. Eto čisto da se razmisli i o toj opciji

Moze i tako. U biti bi najbolje bilo da svi krenu od 15. 01 nesto novo, jer je nov projekat najteze poceti i to je najveci challenge (bar meni). No posto nismo forum od 2800 aktivnih clanova i vec smo odlucili da moze i stari projekat, onda je u biti svejedno koliko star. Bitno da se radi i da se izvjestava. Sve moze!

Ako ima jos neko nesto da doda, to moze @steelmaiden tamo izmijeniti u pravilniku (ja vise nemam mogucnost edita)

Stavila sam da traje do 30.06.2024. Jel vam to pase? Mislim da ispod toga bi bilo prekratko. Jedino da produzimo do decembra 2024?

Mene vuce da probam AI ali sam tanka s vremenom…

Na 5-6 agencija sam kao i privatne poruke. Sajt je više informativan, ima i kontakt formu ali nije ažuriran baš, cijene su od lani, moram ih ažurirati.

Što se tiče roka meni pašu obje opcije.

Pa možda ti je to i najbrže od svega i najmanji stres. A eno tamo na njegovoj temi @Nikos_Moris veli da se može i 200 članaka za jedno veče naštancat.

Ma to sam ja bezveze stavio tri mjeseca, ali da slazem se da mogu svi nebitno koliko su stari, zasto ne :slight_smile:

Ja predlažem da pobjednik dobije tjedan dana kod Bugija u apartmanu :wink:

4 Likeova

Meni je ovo zakon, apsolutno podržavam… doduše donacijom.

my two cents bi bili, da se i starijim projektima dozvoli da se natječu, cilj je da što više ljudi dijeli svoja iskustva… a onda prilikom glasanja za pobjednika i taj će faktor glasači uzeti u obzir, koliko je koji projekt star itd, ne sumnjam da će odluka bit pravedna.

Isto još jedan prijedlog, da se recimo projekti odnosno topici od Bugija ili od Petra iz ovog završenog challenga, objave na javnom dijelu foruma, da ljudi vide što propuštaju, pa da ih se time možda motivira na sudjelovanje u donacijama.

Također bi bilo možda bolje da stavimo 15.12., tj. 11 mjeseci da traje. I ovako dolaze ljudi sa već postojećim projektima, a možemo raditi godišnje challenge. Dajemo i donaciju 50%, pa bi tada baš lijepo uljepšali nekom blagdane, na primjer nekom domu za djecu s igračkama za Božić i slično! :slight_smile:

Što se mene tiće može.

Da, cijena ti je proslogodisnja, vidi se. Pitam jer sam bas jucer trazila smjestaje za odmor na ljeto. Inace to radim uvijek par dana prije puta pa frka, rekoh ajd sad na vrijeme. Zamalo uzeh tvoj apartman, da je funkcioniralo. Na kraju rezervirala zatonske apartmane… Ko zna, mozda do godine u Bibinje :slight_smile:

1 Like