Nije mi stigao ček, ŠTA SAD?

Poštovani,
23.09 sam dobio ovu poruku:
If you haven’t received your payment within 5 business days from the date of this email, please contact your bank for more details If you haven’t received your payment within 5 business days from the date of this email, please contact your bank for more details
Danas je 05.10. još uvek nisam dobio ček.
Šta znači ovo: “If you haven’t received your payment within 5 business days from the date of this email, please contact your bank for more details”.
Koju banku da kontaktiram kada u payment method imam samo adresu na koju treba da mi stigne ček?
Unapred hvala na pomoći.
Pozdrav smima,
Dejan

Za pocetak mozes da napises ko je poslao cek :slight_smile:

Pa odnosi se na adsens… verovatno…

Ček mi je poslao AdSense payment iz Irske.

Ne znam, zašto nisi odbarao način plačanja bankovni transfer, umesto čekova?


pročitaj pod stavkom “Rok za unovčavanje čekova”
1 Like

Odabrao sam ček jer mi je payment address jedna država dok mi je payment method check address druga država- Srbija - Bosna

1 Like

Pa jel ti ikad prije stizao? Mislim cisto sumnjam da cek dodjr za 5 dana. Jos sad ova situacija sa koronom.

Mozda trebas pricekati.

Nije mi stizao, ovo je trebalo da mi bude prva isplata.

izbjegavaj čekove, naše banke sve manje rade sa čekovima

i da se nadovežem na za ove adsense čekove. Ja dok sam ih dobijao iz google morao sam čekati do 30 dana proveru čeka nekad i duže
P.S.ja sam iz Vojvodine

Hvala ti na preporuci!

U HR sve manje rade sa cekovima i ljudi koji primaju USA mirovine preko cekova sad imaju problema jer ih nemaju gdje mijenjati. Nedavno je bila reportaza o tome na nekoj televiziji.

1 Like

u bih znam da su već 2-3 banke otvoreno rekle ljudima da ne mogu unovčiti čekove … mislim da su neki bili američki a neki googleovi, iz irske