Niša za youtube snimanje

Otvorim analitiku jednog mog stranog kanala koji je napravljen prošle godine i vidi ti to, povećava se posjeta polako, ovo mi je dobra podloga za dalje, inače rangira mi dobro jedan video koji konstantno
iz dana u dan donosi posjetu…

Sta mislite o bodybuildingu/fitnesuu.Vremenom bi htio to poceti ali mi se cini previse isfurano i da previse ljudi ima u tome pa onda mi se cini da ne bi bilo nista zanimljivo i niko ne bi gledao.Kad vec svega ima sta vi mislite da bi najbolje bilo?

Ako to voliš i baviš se, a tako je, idi u to.
Ako si se nabildao, i znaš što ćeš reći u kameru, eto i razloga više. :blush:
I Forumaši ovdje čekaju video upute za bildanje, mada su neki odavno još okačili utege o klin. :blush:
P.S. Zašto ne bi počeo snimati, pa ćeš vidjeti… :o:

2 Likeova

Bolje reći, odnijeli ih u podrum :slight_smile:

Ja stalno gledam ove Life hack kanale. Svi su isti, i sto vidis na jednom vjerovatno ces vidjeti i na drugim. Ali iako skoro svi rade iste stvari, svaki ima dosta subscribera a i pregleda. Pokusao sam neko vece napraviti onaj autic sa cepovima od koka kole i baterijom od 9V. Tipa ovako nesto


Ovakvih videa ima mali milion ali svi imaju dosta pregleda!

Pa recimo da je teze nego sto izgleda. :slight_smile: Evo cisto slika da sam radio :slight_smile:

Pogotovo ako prednji tocak nije centriran kako treba! Onda dobijete autic ciji prednji tocak skace :slight_smile:

upravo je to dobra stvar kod youtubea, bar ja mislim tako da li je zbog toga sto pocinjem pa mi je sve oko youtubea bajno hahaha

na youtubeu imaš masu kopiranog contenta i ukradenih fora, ali svako će naći svoju publiku … bit će onih koji su prvi put za tu foru čuli na originalnom videu a bit će onih koji su prvi put vidjeli tu foru na nekom videu koji je kopirao od originala … uvijek će biti procenat onih kojih pisu u komentarima “ukradena fora od …”, “kopirali ste foru od …” ali to je zanemarljivo

a realno ako ja snimim video sa tim auticem niko ne moze udarit copyright abuse, jer je fora ukradena ali nije video, moj je video ali tuđa fora hahaha jedino ako neko nije patentovo taj autić hahaha

Ovi DIY videi su tezi za napraviti nego sto to izgleda na prvu. Ima tu bas dosta posla, pa ne uspije iz prve i sl. Daleko mu kuca od moje haha

Meni su dobri i ovi sto prave razne stvari od kartona.

Tipa ovaj

ili ovaj

Cini mi se da je @Edis_Alic imao jedan video sa masinom za sortiranje novcica. @Edis_Alic, koliko ti je trebalo da je napravis? Vjerujem da treba vremena da se napravi nesto.

Tako je, u velikoj većini nema CR-a te vrste, pa snimi i ti. :crossed_fingers: Najčešće tek kad kreneš vidiš da to uglavnom nije tako lako snimiti kao što izgleda, ma što bilo. :blush: Ne želim obeshrabriti, dapače, samo naprijed. :o:

Ne znam tacno koliko je trebalo, ali 2-3 sata sigurno.
A dobro inace prolaze ti videi sa kartonom kad pravis stvari.

Bas sad gledam na socialblade za ovog The Q

73 videa, procjena zarade od 20k do 300k :slight_smile:

Valja poceti skupljati kartonske kutije i kupovati sibice :slight_smile:

1 Like

ne kažem da je lagano, pa ja se oznojim dok slideshow posložim šta bi bilo kada bi pokušao sa ovakvim klipovima haha :smiley: ali makar se ne moraš mučiti oko traženja contenta, ideja imaš na pretek

Otprilike u DIY nisi na 1000 pregleda 0.60-1 dolar u zavisnosti od duzine videa s tim ako ti indijci navale moze to i dosta nize ici.

Evo Bosanac, jedan kolega sa foruma

Ovo je neko iz Srbije

E mora da upadnem ovako kao indijanac, ali nije bas offtopic jer mozda ce da koristi nekom buducem life hackeru. Interesuje me koji lepak koriste u ovim svim klipovima? Zna li neko?

hot glue sa onim pistoljem na struju i patroni ljepila se dokuplju poslije a pistolj ostaje

E hvala ti, moracu da potrazim ima li kod mene negde to. Bas sam juce pravio mojoj cerkici neki avion od kartona da se igra i mlatio se sa super lepkom. Ovo bas izgleda fino.

Nego kako ovo prolazi?

Nailazio sam na dosta ovakvih kompilacija, blues, jazz, rock. Da li je moguce ih niko ne dira? A ljude maltretiraju za 5 sec neke bezvezne melodije u pozadini.

Izvini, a na osnovu čega prozivanje i koji su to moji raniji postovi bili problem, a pre svega gde sam i šta pogrešno pisao ili objasnio? Da li to nešto impliciraš ili šta je problem u ovom slučaju što sam napisao posle duže pauze poruku, a u svojstvu tvog ciničnog odgovora, dragi moderatoru nema potrebe za takvim pristupom.

Davanje saveta = proglašavanjem sebe stručnjakom, za ovo prvi put čujem, a pogotovo za ovu titulu gde je samo komentar upućen, a tvoj odgovor je išao kao da sam tebe lično uvredio, što se niko drugi nije pronašao u odgovoru ili sam pecnuo tamo gde nije trebalo?

1 Like

Oprošteno ti je. Nemojmo ulaziti u raspravu molim te. :blush: :o:

Neko iz Bosne

Pravi li ko od vas one videe reakcije na videe? Imam strašnu ideju za te reakcije napravit masu ovakvih reakcija na sve živo

Ovaj DrScrew sam skontao da je neki sa Balkana kada sam vidio da pise Lepilo na super ljepilu!