Niti jedan eur?

naime imam 7 klikova. i to je 0,37 E

jel to malo premalo za 7 klikova? (adsense mi odobrio racun ima 3 dana,a stranica je stara tjedan dana)

A sta bi rekao da za 7 klikova dobijes 0,07 eur. kao ja,

maloooo? a’a sta hoces vise?

znaci 100 klikova bi bilo nekih 10 kuna

nekiam može biti malo, nekiam puno. ovisi na kojem jeziku ti je stranica i o čemu pišeš. ali kao što ti neki kažu, nije tako loše, može i gore! :smiley:

To je za hrvatske stranice jako dobar klik, meni je puno manji. Budi zadovoljan i šuti!

:sperm:

Mislio si doći na net, napravit sajt, zgrabit koji milijun i živjet ko car. E moj prijatelju, ako misliš zaradit koju kunu na netu morat češ zasukati rukave gadno :wink:

nisam nisam. nego jednostavno sam ocekivao barem 30 lipa po kliku,a ovde dobivam 17 lipa.

:slight_smile:

dovoljno… vise nego dovoljno…

kod mene je u prosjeku nekih 5c po kliku… a sajt na bosanskom, dok je na ovom na eng jeziku prosjecan klik 20c…
budi zadovoljna…

Lol, meni je 0,2 po kliku i to jedva :slight_smile:

LOL miki, to je BINGO što ti dobiješ, na hr sajtovima je po kliku max 0.02-0.10 tako da budi sretan.

Pa toliko je svuda na balkanskim jezicima izgleda a mozda i sire.

Nazalost katkada i sire. Ali ne gubi nadu, doci ce sve na svoje s vremenom (radi nove stranice, linkbuilding,privlaci traffic i skupit ce se vec nesto).

Ne može ni biti veća cijena klika kad večina ključnih riječi na adwords-u prolazi za 20 lipa. Imao sam nekoliko kampanja i nikada nisam morao povećati više od 20 lipica da bi se prikazivali oglasi. I sad tu još oduzmi proviziju googlea i to je klik koji dobiješ, cca 10 lipa ili manje po kliku.

Ja sam recimo danas za jedan jedini klik dobio 0.37€ :zub: