Nixa Zizu TradeEZ zarada - prilika ili prevara?

Pa ti druze nesto pricas ,a ni sam ne znas kako to funkcionise i da li ima dve blage veze sa istinom. Ja te pitam da nam objasnis na koji si nacin dosao do tog rezultata ti ne znas… samo ponavljas da je to to i da je to tacno. Da matematika ima veze sa kladjenjem iskusni matematicari, profesori i ljudi slicnih zanimanja bi bili milioneri, ali nema

… pa ima… postoje milioneri zbog kladionice i oni koriste matematiku svkaako… samo sto su oni s one druge strane, tj oni su vlasnici istih kladionica i zaradjuju od tebe, ne kladeci se- oni igraju na sigurno

a ovi profesori matematike vjerovatno znaju matematiku dovoljno da se na kladete na ove iste stvari sto i ti… a ako se ne klade na mogu od nekladjenja biti milioneri svakako

Pa ti ne znas da se izrazis, ti zapravo hoces da kazes da su kladionice nepodive i da se od kladjenja ne moze zaraditi.

Ne, nego da bet ili ima value ili nema. Nikakvo kombinovanje i sistemi ne pomazu kad bet nema value- dugorocno je gubitak siguran, i 99% betova su takvi, pogotovo ovi najigraniji, fudbal i kosarka, 1 x 2 itd

1 Like

A kako mi iz Srbije mozemo da igramo value bet kada mozemo da se kladimo samo u nasim kladionicama ???

Mozes koristiti skrill u Srbiji?

Ama druze ne razumes , nema stranih kladionica telekom srbija ne dozvoljava pristup stranim kladionicama iz Srbije, nije problem uplata , problem je pristup stranim kladionicama.

ih telekom ne da hahaha nisi u sjevernoj koreji, kako kinezi koriste facebook?

ni telekom ni mobilne mreze, jesmo u severnoj koreji , to vazi samo za strane kladionice , zabranili su ih u srbiji

Kako ce ti onemoguciti da pristupis kad udjes preko vpn-a?

vec sam probao ne moze. koristio sam psiphon 3, ako ima neki bolji kazi da probam

Mail: [email protected]

uzo bih ja da vidim dali je to sta ili nije

zainteresiran sam, kontaktirajte me putem poruke… hvala

I kako ide druze do sad?

Da li neko zeli da uzmemo po pola ovaj nixin sistem od 249 € ?

I sta smo zakljucili?
Da li vredi uzeti taj prime sistem od 250e?

Uzmite, covjek je u Dubajiu, trebaju mu pare

5 Likeova