Nixa Zizu TradeEZ zarada - prilika ili prevara?

Kladio sam se ja dugo dok je bilo dobrih trzista gdje su kladionice grijesile, nisu updejtovale ponudu nakon bitnih vijesti (ili tek nakon 15-30 min dok se stigne odigrat) itd I naravno arbitraza.

Ovo sve ostalo- pokrivanje svih ili gotovo svih rezultata, igranje ruleta crveno/crno itd je sve go K i dugorocan minus je zagarantovan

Pa ovo nije bas kao rulet, ruletom se nikad ne bih ni igrala… Ovako, jos uvek nisam u minusu, videcu do kada ce da ide. U sustini nista nije dobro sto se tice kockanja.

Dropshiping kursve npr kao što je Dropshiping Dominacija Aleksandar Stanic ne preporucujes??
Obzirom da na neki nacin vec radis slican posao.

Aj da se cujemo na mailu oko prima, jer mi nixa ne odgovara zadnja 3 dana na mail, izgleda je zauzet. Uzeo sam ga pre 5 dana pa imam neka pitanjca?

Je li neko mozda voljan da podijeli vise informacija o prime sistemu? Na mail ili ovdje.
Ja vam mogu odgovoriti na bilo koje pitanje u vezi prvog sistema koji je sasvim dobar i koji sam kupio. Kupio bih prime, ali me zanima vise informacija.

Kako biras utakmice za prvi sistem? Koji je odnos kvota domacin,x,gost da bi ta utakmica dosta u obzir da je igras?

Koliko je tema aktivna je zapravo dokaz koliko ljudi žele da dođu do novca preko noći, bez trunke ulaganja u znanje, vještine, bez imalo strpljenja…

6 Likeova

@steelmaiden daj leba ti zaključaj ovu temu, meni za ljubav

5 Likeova

@c3po probudi seeeee :grin:

3 Likeova

Nemojte zakljucavat samo treba prebacit iz “zarada” u “birtija” :smiley:

Obican sistem se igra na poluvremenu. Cilj je da padne gol izmedju 45og minuta i 80og. Ako ne padne gol do 80og minuta onda se uzima keš aut. Obično tada bude pola od uloga.

Prime se igra oko 25 minuta. Cilj je da padne gol izmedju 25og minuta i 80og
Ako ne padne uzimate pola od uloga.

Vi sami vidite na koliko utakmica padne gol izmedju 25og i 80og minuta i to je to. Sami vidite da li je isplativo ili ne.
Detaljnije ću objasniti jedino ako platite nesto hhhaha. Snimke slati neću. Sam cu vam objasniti sve detaljno
[email protected]

Ne treba niko ništa plaćat, jer sistem je poprilično jak i 1000 posto siguran. Evo kome treba prime sistem besplatno ima i sve objašnjeno u detalje TradeEZ Prime + zarada proof

5 Likeova

Hvala na informacijama, sad napokon znam o cemu je rijec, odigrao sam malo prije 2 tekme i 800 eura sam u plusu cekam sad sljedece dvije zanimljive.
Mislim da cu se ostaviti svog posla i posvetiti se ovome, puno Ti hvala :kiss:
Posalji mi racun da ti posaljem neku kintu posto vidim da cu biti bezobrazno bogat uskoro.

baj d vej !
evo dokaz
1

1 Like

I ovo treba da bude zanimljivo i smešno?

@Sens
Nažalost (mislim na našu sreću) nemamo svi isti smisao za humor :wink:

@anja1 puno ti hvala. Samo mala napomena ako stisnete link na računalu ili mobitelu što je anja1 poslao onda vam otvara lika na YT-u kako pjeva. Morate otvoriti link na tabletu i lozinku upisati “Fixa Sisu” . Jučer sam zaradio 31$ i stvarno sam zadovoljan…tnx još jednom.

Zašto bi igrao iz sto puta kada možeš odjednom odigrati?
Isplati se sve ispod ili oko 3.00 a na korekt skor sve preko 7.8
Ako padne gol u profitu si ako ne bude 2:2 ili 3:3
Ne razumem zašyo bi igrao iz nekoliko puta?

A u 25 minutu su takve kvote

Ma to je manje više da bilo ko plati. Nego su ljudi dosadni i traže snimke i očekuju da im neko da besplatno.

Ljudi u Prime su zadovoljni zato što 7 admina daju koje utakmice da se igraju. Retko kada se igra duplo jer utakmice prolaze koje postave. Afrika je bila katastrofalna ali sve pre toga a i posle je ok

1

najsigurnija opcija :stuck_out_tongue:

3 Likeova

koje su kladze, i sta koristis da nadjes, rebelbetting?

10bet i paddypower, dobio mailove prije par tjedana da su mi ukinuti limiti pa i picim dok me opet ne limitiraju :rofl:

betburger koristim, bolji je od rebela po meni