Nixa Zizu TradeEZ zarada - prilika ili prevara?

Da li mogu i ja da se cujem sa tobom?
Izvini sto ti dosadjujemo.

Ukoliko neko ima iskustva sa trade ez sistemom, bilo da je obican ili prime neka mi se javi na mejl
[email protected]
Veliko hvala svima koji se jave.

brate jel ti nije problem ukratko na mejlu da mi pojasnis kako i sta radis prilikom ove metode, ne gleda mi se ovaj video od 40+ minuta…

Pozdrav,

dali si uspio doci do sistema?

pozdrav, ako imaš info o primeu javi mi se na mail [email protected]

Poydrav ljudi, ako moze neko da mi javi svoje iskustvo sa prime sistemom na mail: [email protected]( ne trazim da mi kaze sistem ni slicno, samo da mi kaze kolika je prolaznost). A sto se tice sistema 1, Ja licno nisam dobro prosao. Najvise zbog neiskustva. Sistem 1 se igra na pocetku 2 poluvremena, (rez 1:0, ili 0:1). igra se igra +1 na tim koji vodi. i correct score 2:1(ukoliko je 1:0) odnosno 1:2(ukoliko je 2:0). Kad se desi gol. mozete cekati. a mozete i cashoutovati. Budite pazljivi sa odabirom utakmica.

Zdravo…

Vidim da ste svi neupuceni o tradeez sistemom.
Ja sam licno kupila paket, jer me je bas interesovalo o cemu se radi i nije mi bilo mnogo da platim…
Prva stvar je o tome sto se tu ne radi o nikakvom KLADJENJU. Taj decko se ne kladi u nista, postoji sistem zato decko to i naplacuje i ima potpuna prava na to pa ko zeli neka kupi…
Druga stvar, tu ne postoji gubitak, cista matematika je upitanju, ako se ukljuci malo mozga i ukapira se sta treba da se radi. Inace nista nije toliko tesko za coveka koji koristi malo mozga :slight_smile:
Vi ovde polemisete o sasvim nekim drugim stvarima kojima se on ne bavi… Njemu te clanarine su samo jedan jako mali plus i ne zavisi od toga koliko on sam sebi zaradjuje tradeez sistemom.
Vi pricate ovde o nekim tiketima, kladionicama, apsolutno nema nikakve veze sa kladionicom, nego samo sa svojim krevetom iz spavace sobe i svojim lap topom.
Ja licno sam prvi uplaceni novac izgubila jer nisam bukvalno znala sta radim kao i mnogi, jer kroz praksu najbolje ukapiras sta trebas da radis i kada, medjutim sam povratila i clanarinu koju sam mu uplatila i takodje moju prvu uplatu…
Novac velik moze da se zaradi MOZE, mozes za deset dana 1000 eur, a mozes za deset dana i 500 eur, sve zavisi od tebe i koliko ulazes.
Bitno je pratiti njegov sistem koji je jako dobar i profitabilan pogotovo Prime sistem.

Ja inace ne pisem po forumima, ali prosto sam morala sada da reagujem, jer je neverovatno koliko vi ljudi pisete o necemu sto nemate pojma, a mislite da znate, ogoovarate i pljujete neciji posao.
Ako vas bas toliko zanima sta on to radi, imate sajt pa lepo kupite, a ne da polemisete i pricate u prazno, i sirite netacne informacije.

Tako da, to je to u sustini, naravno da necu otkrivati o cemu se radi, prema tome ko želi, ima njegov instagram profil, i tamo vam je web site pa lepo kupite kao i svi mi :slight_smile:

Meni se najvise svidaju tvoji misici.

Bolji Prime nego obican, lakse prolazi…

daj ne seri …

4 Likeova

Tako je, lik je u qurcu, zajebat ce svakog klinca koji ga je do danas hranio…pravi je mišiško.

1 Like

Ne znam po cemu mislis da se ne moze zaraditi…
Prvi sistem se i meni ne svidja, dok je prime jako bolji…
Druga stvar, ako pratis fudbal, reci mi u koliko % se desavaju u fudbalu 0:0 rezultati? Kolika je verovatnoca da ce u izabranim utakmicama pasti najmanje jedan gol koji nam jedino i treba???

Nisi ni probao to da radis, a komentarises.
Drugo, ne ocekujemo svi da uzimamo 10.000eur mesecno ili 100 hiljade… Ajde molim te.
Dovoljno je bilo koliko da se uzme, a ne da se obogatis sa tim. Treba puno rada, zivaaca itd da bi postigao mnogo velike pare…
Nego svi ocekujete da vam da neko formulu kako zaraditi 10.000eur za dan, e ta stvar bi onda po vama radila…

Na prime ako su ljudi pukli pare, onda bih za njih rekla da su budale… Ili su uplatili samo 100 evrica, i imali novac samo za jednu tekmicu, tako da je moguće i da su pukli jer tako ne mozes. Moras imati novac za najmanke 3 utakmice, kako bi mogao zaraditi :slight_smile:

Jos nesto, sta me briga od koga je ukrao ili nesto slicno tome? Ja sam videla od njega jer ga znam, a ne tamo nekog amerikanca, obzirom da takvu vrstu zarade nisam trazila, niti istrazivala niti bilo sta slicno.
Sto nisi ti posto si toliko pametan ukrao pa da si preveo na srpski?
I da je ukrao, snasao se, zna da ima oubliku i moze mu se da proda, a ti i da si se dosetio te ideje, dal bi prodao 10 clanarine, obzirom da si nepoznat i nebitan lik koji visi na forumima, i prepricava tudj biznis, pritom nisi ni radio to, a kamoli da si kupio, paa da pricas iz prve ruke.
Tako da ja tebe uopste nee vidim kao kompetentnim da komentarises bilo sta, i siris netacne info o necemu sa cime nisi imao licna iskustva.

A koja je sansa da nece pasti nijedan go i koja je kvota na istu okladu?

Ja svoje znanje o trejdovanju nisam iznosila, tako da… Pricam konkrteno samo o njegovom sistemu, za koji kazem da moze da se uzme neka lova.
Pa kurs za dropshiping svi prodaju, a pricaju kako zaradjuju 10.000eur mesecno pa pokazuju kako je jedna prodavnica zaradila 100.000e od kojih naravno veci deo vuce rashod dok je zarada sasvim nesto drugo. Zasto oni onda prodaju? Takodje puno Amerikanaca rade Amazon FBA pa ipak prodaju kurseve koji kostaju i do 1000eura, a voze Lamborghini Ferrari itd…
Tako da, svako ima razlog zasto nesto radi…

Zato sto su prevaranti kao i Nixa. Dobro je da si to i potvrdio ovdje :smiley:

2 Likeova

Sve je od utakmice do utakmice.
Ali od 100 utakmica na danu koje treba da se igraju radnim danom naprimer, mozes sigurno izabrati 3 do 5 utakmica koje su delimicno sigurne.
Tako da sansa gde nece pasti go zavisi od toga sta si odabrao, moze biti 5% a moze i 20%, treba da se zna sta da igras, u slucaju da se ne desi nista postoji i za to rešenje, zato su potrebne 3 do 5 utakmica…
Meni se desavalo da cekam i do 83 - 86min da padne go, jer svaka statistika je pokazala da mora pasti, i padne… Desavalo mi se naravno i gde sam pala utakmicu, ali sledecom sam odmah povratila…
Tako da i ako ne prodje utkamica, sledecom je vratis.
Kvote su isto razlicite, medjutim postoje lige koje daju dobre kvote, a gde je 0:0 redak.
Tu se ne kladis ni u sta, ako vidis da utakmica ne ide u smeru kojem zelis, jednostavano izadjes, i u sledecu ulozis malo vise i vratis sto si tamo izgubio.
Ja jedino sto ne pratim njegovo je kvote koje igra on, i vreme ulaska u utakmicu.
Drugo,moze da se uplati i na 0:0 kada nisi bas siguran,to nema kod njega, medjutim moras sracunati svaki ulog da se uklopi.

Pa za dropshiping ne znam sta su, nisam to nikad ni probala da radimm…
A ti simeon mislim da radis sa amazon na e-bay ili:)

haha radim li, ili prodajem kurs?

Tako prije 10 godina drugar iz razreda odabra 5 sigurnih parova. Real da ce dobit Dinamo, Manchester da ce dobit basel kod kuce, Inter da ce dobit Trebizond i jos neka dva slicna… sve kvote sigurica. Padne 4 od tih 5. Kako bi tek bilo da nije birao

Da, ali ti se ne kladis, i ne cekas finanlni rezl, i ne cekas kraj utakmice. I u toku utakmice mozes sve da promenis, a drugo, ja ne igram te jake lige. Mogu reći da igram Žnj lige haha

Neee, nego radis, nisam rekla da prodajes, videla sam da si pisao tutorial kako se radi.