Nixa Zizu TradeEZ zarada - prilika ili prevara?

Ma ovaj @Nixazuzu laže. Lik se registrirao jučer i prosipa se ovdje.

Ima veliku publiku i ima mogućnost da uzima ljudima pare. Od članarina ima 5000-7000 mesečno i nikakvo trejdovanje mu ne treba. Mislim da su juče a pogotovo danas finansijski izginuli članovi grupe. Od 10 utakmica 3-4 nisu došle a neke i ne mogu da se trejduju. Minus ogroman

Ja sam jedan od tih. Pukao sam dva puta pare sa prvim sistemom i danas sam u minusu 150€ sa tim Prime
Katastrofa brate

Cilj je da padne gol izmedju 25og minuta i 75og otprilike.
Utakmice biraš koje mogu da se trejduju (koje imaju korekt skor)

Odabereš ih pre početka. Gledaš da je pre početka kvota na X do 3.00, jer će oko 25og biti 2.50-2.60
Označiš sve te utakmice pre početka i koja može igraš je

E sada moram sistem da pohvalim jer predobar
Noćas sam prošao odlično sa Argentincima. Izgubio sam 250€. Bio sam budan do 4 ujutru da bih izgubio 250€
Defensa - Banfield
San Martin - Belgrano

U principu te utakmice gde je kvota na X do 3 su tvrde utakmice i ne pada gol tako lako
Danas ću probati da igram oko 25 min
12€ na korekt skor 0:0
70€ draw lay X
30€ korekt skor 1:1
Bar ublažavam minus ako bude 0:0
Videću koliko je to isplativo
Ovako nema svrhe

Ulaz:
70x1.6 = 112
Korekt 1:1 30
Korekt 0:0 10
Ulaz 152 da bi bilo 30€ čisto
Izlazim u 75 min na pola otprilike ako bude 0:0
Imaću nekog keš auta na korekt skor 0:0 i iz tog razloga bi to dodao ali je opet mnogo uložiti 150evra da bi se dobilo 30€

kome se to isplati… za 150e ulozis reklame na fb sa redirekcijom ka sajtu i dobijas puno vise od 30e na oglasima🤔

sa 150e na fb dobijes 180e od reklama?

ako imas publiku koja to prati sigurno dobijas :slight_smile:

pa sta te sprecava da danas uplatis 150e, dobijes 180e, sutra uplatis tih 180e dobijes 216e i tako u krug? za god dana eto stana

ne kladim se :smiley: stan se dobije za pola godine​:roll_eyes:

Pozz svima…inace ja sam proba oba sistema,drugi sistem sam cak snimio jer kasnije nemozes vise da gledas posto sifru promjeni.Ugl,ka sta su neki rekli sistem se zasniva na tome da na utakmici pokrijes “vecinu” ishoda i ukoliko ne prođes sljedecu utakmicu dupliras ulog kako bi vratio izgubljeno na prosloj,a ako odmah prođes onda igras sljedecu sa “pocetnim ulogom” koliko si na pocetku odredio i tako u krug.Dakle sistem nikako nije profitabilan 100% jer postoji mogucnost za pad na svakoj utakmkci ( i to velika cak,veca nego sto izgleda).Ukratko moje iskustvo.
Jedini nacin da se bude u plusu da perfektno birate utakmice i ne padate puno puta za redom,jer vec nakon 3 4 pada za redom ulog vam se poveca previse i morate imat debelu baku da to prezivite.Ukoliko krecete sa malom bankom lako dođe niz od par losih utakmica i zbog dupliranja uloga kod gubitka bankrotirate…(izvinnjavam se za greske novi sam na forumu)

Znaci tl;dr verzija je:

-Igrate kao na ruletu i crno i crveno u isto vrijeme da se sve pokrije, kad padne na nulu, onda samo povecavate ulog da vratite pare nazad :smiley:

Ubiti takvih strategija mozes sam izmislit nekoliko,gdje je prolaznost velika i kod pada samo dupliras ulog jako je prosto …pitanje je samo gdje je veca prolaznost ali kod nikoje strategije ni na exchange sajtu nece bit 100%…

problem je sto ti betovi nemaju value, odnos prolaznosti i dobitka je negativan, i kako god ti uvecavas ulog- uvijek si dugorocno u minusu, zakon vjerovatnoce ti ne dozvoljava plus.

Moze desiti da uduplas ulog nakon gubitka pa vratis pare, ali su bukvalno vece sanse da ti se poveze nekoliko gubitaka zaredom i da izgubis sve nego da stalno vracas pare na tja nacin. Zato martingale sistem ne valja, jako prosta matemika, ne treba biti nikakav mozak

Da,sistem koji ima npr veliku prolaznost i kombinacija martingale…to je njegov sistem.
Ja sam cak bia neko vrime u plusu ali sam izasa kad sam vidija da su poceli redat se padovi jer bi osta bez banke,pitanje je samo kad ce ti doc taj negativan niz, za dan dva tjedan misec.
Jedino kao biras tekme perfektno pa padas jednu dvi tri za redom maksimalno onda mozes da si u plusu.
A ono sta on objavljiva na instagramu dobitke svoje i drugih ljudi to je prica ozbiljna,ozbiljan posa da se sve ono lazira ako je lazirano.Jer po objavama i storyu oni stalno bas odabiru “prave utakmice” rijetko pada a u stavrnosti imas mnogo utakmica koje se mogu odigrat za taj sistem a na kraju zavrse 0-0(ovaj vikend je bia katastrofalan)

Pa ako si platio sistem bio si mesec dana u Viber grupi i mogao si da se uveriš da li lažira on i ti ljudi ili ne

Pa ovako…u viber grupi imas kao neke admine koji mogu postat drugi nitko nemoze,oni stavljaju mečeve koji ce imate potecijalno dobre kvote za igrat taj dan i onda ti pratis tamo do 20 minuta jel 0-0 i koja je kvota i te meveve igras svacas…ali od tih 10 meceva taj dan nece svi proci i nece se svi moci igrat negdi ce npr pasti gol u 5 minuti i ta utakmica propada neke ce proci a neke ce ostati 0-0 i ti gubis na takvima,međutim tu se igraju utakmice koje su x kvote oko 3 i manje sve utakmice tog tipa su rizicne i zato i je kvota mala sa razlogom neces igrat barcelona osijek x jer tu ce lako pasti gol al na x ce bit prevelika kvota.Mozes i sam pokusat na sa sitnim ulozima pa se uvjeris😉A on i admini u grupi postaju kao kako prolaze te određene utakmice svaki dan.Ali npr nekidan si imao 6 utakmica povoljne za igrat po kvoti ali sve su pale a oni postaju kako su igrali druge bas taj dan koje su prosle.Sad dali je to znanje pronalaska utakmica ili je fejk sam procjeni.U svakom slucaju on kaze da je prolaznost tu tom sistemu 80% sto bas i nije…

Ja ti upravo o tome pričam. To što šalju u grupi to i oni igraju. Neki dan Argentinci 0:0 završili, dve utakmice. Nixa stavlja stori Argentinci odradili svoje.
Finci u 90+3 dali gol on piše Finci odradili svoje a ništa od toga nije došlo
One mejlove i prepiske verujem da lažira sve kako bi navukao nove budale da plate sistem i članstvo u grupi

drug ovo ne ide od cca 2013te :frowning:

Ja se nikad ne kladim ali imaso sam (ne)srecu da raidm za jendu tipster paltformu, tad su kupovali dojave od grka i armenaca, bili su uspjensi tipsteri sa dobrom analizom itd. platform aje bila pracena, dosta pretplatnika ali nzavrsila neslavno. J as ehvala Bogu nisam kladio, ali vlasnici su pratii te tipstere… dalje ne mroam da govorim.

Jedino sto opet kazem NA ZALOST znam da je uspjesno, bio sam predsjednik jednog nk kluba, sjedim cupam kosu gubimo, svima oko mene u istov rijeme dolaze poruke… u kini postoje plaforme gdje se mozes kladiit na to to sta ce ti zena rodit jbt. Ovi su kupovali utakmice, znali rezultat i uzimali pare. Pobjego sam od tog fudbala iz tog i jos milion razloga :smiley: ali vjerujem da se tradicija nastaivla…