Nixa Zizu TradeEZ zarada - prilika ili prevara?

Da,isto tako taj dan kad je spanjolska od 6 utakmica 5 ostalo 0 0(1 i 2 liga) on posta kao portugal je igrao i argentinu a argentina 1 dosla a 3 pale utakmice.A on je igrao bas ove koje su prosle kao.Recimo u grupi imas isto su objavljivali kao na stoiju sto objavi sliku di vidis kao cash out uzivo i pise nez 130 eura ispod 30 eur profit bas kako izgleda kad odigras na stranici tocno tako,dakle kao da je slikao telefonom ekran laptopa.Imas tako gomilu storija na istagramu di snima profit.Sad dali to igra bezvze pa kad ima profita snimi da bi izgledao realnije ili ne …Ali svakako ako je i to sve lazirano dao si je truda.

Ja sam sve pare izgubio. Smrad jedan. Nemam živaca da igram ovo. Svaka druga bude 0:0

Ne interesira me previse kladenje, ali ako ste dosli na to da je svaka druga tekma 0:0 pa sto onda ne igrate tocan rezultat i duplajte uloge, koeficijente je sigurno veci od 2.0…

Zato što te ne interesira zato tako i pišeš
Kad bi odigrao tačan rezultat 0:0 posle minut bi pao gol

Dobro nie svaka druga 0-0 ne misli doslovno ali lako ti se zareda 4 5 0-0,samo malo daj vremena prati utakmice koje bi trebalo igrat po sistemu pa ces vidit kako se zareda.Jbg kad god padnes duplas ulog sljedeca dok ne prođe jedna pa se vracas na pocetni ulog

Može druže evo ti whatsapp +4915904896809

Pa kad si već kupila daj pojasni možda neko nemoze da priusti da plati taj sistem

Ja seme glupe, pa zar nije logicnije ako vec neko hoce da baci 150 eura na kladionicu, da odigra dvoznak 1.2 i sanse za prolaz su mu daleko vece, nego ovo :smiley:

1 Like

Evo od tradeez mozete kupit dobar auto u nekoliko mjeseci, doduse- samo ako ste vlasnik programa :smiley:

1 Like

Lik renta aute. Dosao do zgba da i ovdje malo podigne decu…zna covjek

2 Likeova

obicno rentaju svi koji promovisu nesto… al opet ako imas 500 ljudi da ti placa 50e mjesecno pa tako preko godinu dana, nakupi se tu dosta

Ma ne renta …sta je to za njeg nego da dize, dize zna posao…

Meni nije jasno sto ga odavde filip nije maknuo sa ovom temom, osim ako nije placeno …ali eto

on je relativno skoro pokrenuo ovaj program, bio je dva mjeseca u dubaiju i tamo je rentao ogroman broj auta … ima poršea na KO (kovin) tablicama i vjerujem da ga je kupio …

ako sam dobro shvatio, fora je u tome što se može uraditi cash out po manjoj kvoti prije kraja utakmice … u pitanju je live klađenje i, koliko sam shvatio, samo orbitx dozvoljava takve cash outove … prije su mnoge kladionice nudile tu opciju ali vremenom su zabranjivale te cash outove prije kraja utakmice … fol je u tome što, ako igraš pametno, na 100$ može biti dobar 30$ … na jednoj utakmici … vjerujem da on u toku noći igra najmanje 10 utakmica

plus još jedna stvar koja dosta ljudi odbija od orbita je to što je malo zeznuto napraviti nalog i povlačiti novac … valjda može samo skrill, neteller i kripto … ne može paypal (jer je klađenje) i ne može wire … valjda

ali i to zavisi od dosta parametara, nisam u tome pa vam samo prenosim što sam ja skontao u razgovoru sa ljudima koji s razumiju u ovo

uglavnom, suština priče je da je on prevarant i to svi znamo, ali ne treba ovu metodu odmah otpisivat … ne vjerujem da renta poršea

pa eno mozes na bet365 povuc sa realnom live kvotom, i na gomili drugih kladionica. A da mu je yeld 30% po okladi je suludo. Metoda tjera u minus od par posto

ti probao pa znaš? …

otprilike sedmi razred osnovne radis vjerovatnocu pa naucis sto ovakvi sistemi i sl (martingale, koji se eto i ovdje koristi “uduplaj sledecu”) ne rade na korist onih koji ih koriste. Ne trebas skocit s mosta da znas da ne valja

opet te pitam, ti probao pa znaš da ne radi? ti kupio od njega sistem i kod njega si u grupi pa možeš posvjedočiti da ne radi?

kakva je ovo mentalna gimnastika. jesi ti skocio s mosta pa znas da je opasno? 400 postova, osnovno znanje o vjerovatnoci, i osnovno znanje kako radi kladionica i ne onda ne trebas kupovat “sistem” da bi znao da ne radi.

1 Like

opet mi nisi odgovorio, ne znaš šta je u sistemu i grupama i tvrdiš da ne radi? dakle kupio si sistem, bio si u grupi i tvrdiš da ne radi?

već par puta sam na ovom forumu ulazio u raspravu s tobom i nikad nisi odgovorio na pitanje, sva ti se priča svodi na “opšte znanje, osnovno znanje, pretpostavke i vjerovatnoće”

ja samo govorim da ne treba unaprijed sve otpisivat, ne možeš nešto znati dok ne probaš … ja vjerujem da onaj njegov porše na KO tablicama nije rentan već je njegov … i bio je 2 mjeseca u dubaiju, kada je tek pokrenuo sistem dakle samo od naplate VIP-a nije mogao za kratko vrijeme tolike pare zgrnuti da kupi poršea i bude 2 mjeseca u dubajiu i renta 10ak auta … to je osnovno znanje i elementarna logika … barem se po storijima moglo vidjet da je dva mjeseca bio u dubajiu

Ne, sistem radi odlicno bas onako kako si reko, imas 30% yield po betu ako uradis kako treba. Profi igraci te gledaju s divljenjem posto oni imaju samo 5-6% i zive od toga.

Mozda zato sto postavljas glupa pitanja!? Evo odgovori ti meni, jel opasno skocit s mosta, i kako znas ako nikad nisi skocio, i moras li probat da dokazes ili ti je prosta logika dovoljna?