Nixa Zizu TradeEZ zarada - prilika ili prevara?

Druze 1-1 lay draw ti je najskuplji sistem i 250e je ja sam ga kupio.Onaj jeftini je jos gori trazis utakmicu 1-0 i igras hendikep +1 nece biti X i correct score 2-1

1 Like

Dinamika mozes li da mi se javis na mail, posto sam i ja uzeo sistem ali ovaj jeftiniji

[email protected]

1 Like

Pa daj uplati mu ti sisteme i podijeli nam iskustva :smiley:

Druže to ti je isto kao i sa “dojavama” što valjaju po instagramu. Uplatiš 100e da uđeš u VIP grupu i oni tu objavljuju tikete “dojave”. On da je 100% siguran uplatio bi i večeru na taj tiket i uzeo duple pare i tjt. A ne od tebe cigančio 100€ za tu VIP grupu.

bgmi 100-tinjak eura Lambo se iznajmi na sat, taman da se snimi video :smiley:

javio sam ti se brate odgovori na mail kad budes video

Nisam duplao jos vise bi izgubio.Jer lik nama daje krs utakmice samo da nas otkaci pogleda gde je kvota mala na X i odma posalje.

Kada uzmem sam i probiram tekme mnogo bolje prodjem tipa juce sam odigrao ovo

Video sam na poluvremenu vrh statistiku,Corinthians je jaci mnogo a i domacin je tako da sam znao da su ogromne sanse utakmica da prodje.
Slati utakmice pre meca kao sto on radi je kocka jer ne vidis ni statistiku ni nista + u 99% slucajeva domacin je losiji od gosta i tekma se zavrsi naravno 0-0.
Mnogo je bolje na poluvremenu lepo ispratiti statistiku pa onda odigrati

1 Like

hahahahahaha dve meleskinje.
Evo za jos nekog ako cita ovo a igra ovaj sistem mali tip

Cesto blejim na flashscore-u i trazim samo utakmice sa crvenim kartonom i onda bude poluvreme a crveni karton ima slabiji tim tu skoro uvek odmah odigram jer svako ko je malo igrao fudbal zna sta znaci 1 igrac manje ogromna rupa na terenu.Naravno da kvota bude malo veca na Lay X ali svakako profitabilno je.

On je u tutorijalu rekao lik da se LTD i CS odigraju u 20-30min sto uopste realno nema smisla ne mozes uopste da vidis kako se krece utakmica za tako kratko vreme.A i kvote budu lose bas

1 Like

onda su mu sistemi k u r c i n a…je l objasnjavao sta kako bira utakmice,ono na yt je samo preko sajta stats dont lie objasnio da se kao biraju utakmice u skladu sa sistemom al to je samo traljavo objasnio,nista detaljno,ako je tako objasnjavo i ovima sto su kupili od njega sistem onda sazaljevam slucaj…ali ti brate samo dinamika moras imat bas nevjerovatan talenat da na ovaj lay the draw padnes svaku mogucu utakmicu a ovdje ih ima 20 sto si poslao,ja znam da to nije dobitni sistem na duze staze al i ti ga brate pao svaku ahahha

Tako je igrao sam utakmice koje je Nixa slao u grupu

1 Like

ahhahaha e svasta,pa ko su mu onda ovi jadnici sto ih on objavljuje po storijima,nije valjda da su srecni kad pogode jednu od 5 pa se pohvale hahaha

pa da,nema sanse da imas neki sistem a da gledas kvote prije utakmice,to je kockanje,ajde da gledas ligu i to ali da predlazes utakmice prije nego sto su pocele,to nema sanse da si dobar…od poluvremena vjerovatno mozes biti u profitu ako pokrijes najcesce krajnje rezultate,ali i to se mora detaljno gledati,a to prije utakmice to od toga nema nista,kladionica(exchange)sajt je nastiman tako da nema sanse da ti budes u profitu od pocetka do kraja utakmice,to je onda klasicno kladjenje

1 Like

ali ja ljudi moji opet vjerujem da on stvarno zaradjuje od trejdovanja i da on zna trejdovat,pa sad da li on koristi neki drugi sistem a losije sisteme prodaje ljudima ili on te iste sisteme igra ali na drugaciji nacin,ko ce ga znati

Dinamika mozes li da mi se javis na email,u vezi nixinog sistema?

[email protected]

Poštovami Keisuke ja sam iz RH kao i vi i zelim krenuti sa rebbelovim surebetom, molim vas ako mozete mi se javiti pa da mi kazete malo vise informacija. Lp.

Ma džaba svi sistemi svijeta, kad konačnu odluku donosi igrac. Ako igrač nema pojma šta radi, džaba sve. Sad će 12ta godina otkako sam na Betfairu i vjerujte mi sve sam vidio. Ovo što nixa prodaje su sistemi koji zapravo rade, ALI NE KOD 90% IGRAČA. Kakvo trejdanje 10ak utakmica dnevno, to ni računalo ne može ispratiti. Utakmicu trejdaš paralelno dok gledaš, nikakve statistike i razne gluposti ne pomažu kad utakmica jednom počne, eno Watford razbio Man. Utd. koja statitstika je to mogla predvidjeti? Sjedneš fino gledaš utakmicu i doneseš zaključak na temelju viđenog. Ja trenutno igram po jednom modelu koji donosi profit i na short-term i na long-term. Postoje određena pravila, ali opet sve je stvar onoga što se događa trenutno na terenu. Za sistem je potrebna banka od 500-1000€, a cijela priča je u tome da kvote 1.01-1.15 pretvaramo u 2.0 više/manje, također držeći se nekih pravila iz zakona vjerojatnosti. Ugl. nije mi u cilju sad tu nagovarati nekoga na nešto, svatko nek pronađe način za sebe koji mu najbolje odgovara.

Sve lijepo vi to pricate,i znate sve zive sisteme i kako funkcionisu exchange sajtovi i kako se ne moze zaraditi,a on opet covjek zaradjuje od svojih sistema,tako da vam te price ne piju vodu…tacnije,izgleda se ne razumijete dovoljno,ne samo ti nego vecina ovdje na forumu,svi nesto pametuju a dosli samo da popljuju,a od toga ja nemam nista,a dosao sam da vidim kako idu sistemi i kako zaradjuje pare covjek.

pa ti kupi sistem pa ces vidjet kako zaradjuje i obogatices se, neces imat vremena da uleces ovako na forum

a sto si se ti nasao uvrijedjen,vidim dezurni si ovdje da pljujes,ispod vecine kometara ti komentarises…jer sta sam u prosloj objavi lose rekao?covjek svaki dan objavi po 5 ljudi kako su dobili,naravno da on i padne,jer nemoguce je stalno dobijati,ali sad po vasem misljenju ispadne da je sve fejkovo i ljude i dubai 2x i sisteme i zaradu i kola,ma sve je fejk,a prodje mozda i godina i lik uziva i ovi sto mu uplacuju,a vi ste sveznalci dosli i svoje neke sisteme predlazete,a i vi ste dosli kao i ja da vidite kako njegovi sistemi tacno funkcionisu i da uzmete pare,necemo se lagati…i ja mu necu nista uplacivati jer sam mislio da ima neko dobre volje da podijeli kako sistem tacno funkcionise a naisao sam samo na pljuvacinu i kako je sve fejk…sad kad bi slikao pare uzivo vi bi rekli fejk a vi sto predlozite vase je sve ispravno i ubijate kes.