Nixa Zizu TradeEZ zarada - prilika ili prevara?

To jest pitanje je da li ovdje vecina vas laze i ne mozete da povjerujete da on ne vara(jer je zajebo dosta djece sa magic unboxom)to jest da je stvarno skontao neki dobar sistem i da ubija pare na njemu a usput zaradjuje od uplata ili je lik totalni genije jer se godinu dana pretvara kako ubija pare a zapravo je ponovo sve ljude navuko(prevario)…ako je ovo prvo istina svaka cast njemu ali ako je ovo drugo istina onda mu jos vise cestitam,jer je onda lik doktor za manipulaciju.

Daj mi viber broj da ti posaljem

mislim da ne može tako lijepo živjeti samo od uplata ljudi

1 Like

ne vjerujem da zivi u Dubaiju, a dolazak u egipat ne bi trebao biti nesto skup. Skupa kola se rentuju na dan/sat tako da moze za video uzet. Msm da ima solidnu zaradu od prodaje sistema

ne živi u dubaiju ali je bio tri mjeseca tamo

1 Like

pa da, u to vrijeme jos bili ovi popusti za avio karte, vjerovatno i do 100e da je bila karta povratna… imas i jeftinijih hotela tamo da te izadju po “samo” 50-60$"… skup auta izadje malo jace za sat vremena… mozda jeste skupo nekome ko radi za 700-800, al on je vjerovatno uzeo mozda cak i desetine hiljada, a ovo mu dodje kao marketing pa mu se i sam odlazak vjerovatno isplatio

vecina ovih sto prodaju fore da se neko obogati rade ono klasicno: fake it till you make it

Druze on je zivio 3,4 mjeseca u Dubaiu znas li ti koliko je Dubai skup(jer zna se za koga je Dubai) pa taman da je bio u najjeftinijem hotelu,pa nije ti to Kalesija ili neka selendra,lik ima para,priznali vi to ili ne,samo je pitanje da li je on stvarno skontao sistem i zaradjuje i od njega i od uplata ili mu je dosta ljudi uplatilo pa zivi od njih,jer je bas dosta ljudi uplatilo,jer je nemoguce da ima toliko para za sve ove godine na yt i da je digao kredit da se promovise,jer znas koliko kosta samo rentanje onog jednog auta,pa to ti nije ispod par hiljada eura,nije on rento Golf 2 nego Lamburdzini…

Mene samo zanima da li je iko uplatio na onaj njegov drugi sistem,jer kako sam ja skontao nije njegov sistem samo lay the draw i correct score 1-1 nego ima i jos jedan skuplji sistem,jer svi se zale na taj njegov sistem a ovaj drugi niko ne spominje

u grupi ima 80 clanova puta 250e mesecno pa ti vidi + sto prodaje sisteme one jeftinije za koje nemas grupu

1 Like

cekaj,je l taj jeftiniji sistem taj lay the draw + 1-1 ,jer sam vidio onaj njegov sistem sto je na yt objavio,ono nije nizasta,on je jedino korisno objasnio ono kad ulazes vise puta pa na kraju imas veci profit i manje gubis umjesto odjednom da stavis ulog a generalno sistem onaj sto je objavio je krs,jer ti treba 2 utakmice da pogodis da pokrijes sto si izgubio…u sustini naveo je samo ukratko i sad je to kao neki sistem,ima cak na yt boljih sistema od tog…ja mislim da on i u grupi sto dijeli sisteme da podijeli one najgore a sebi je ostavio najbolji sistem za koji samo on zna,tako radi onaj Psychoff trejder,prodaje neke kurseve i radi intervjue po yt gdje sat vremena prica a nista ne kaze,jer to kad bi oni detaljno rekli sve kako sve ide,svi bi ubijali pare,a ne ovako ti prodaje kurseve na kojima ti kaze 20% svog znanja

ae bogati otidji na booking i google flights… jso je covjek bio tamo kad je sve bilo triput jeftinije. Nije dubai burj khalifa

nije skup ako smatras da 10 000 eura nije skupo,jer on ispod 10 000 eura nije potrosio pa taman da je zivio u garazi,pa idi u beograd da obilazis i da zivis u hotelu i rentas neka kola neces proci ispod 2500 eura za 3,4 mjeseca…tako da covjek ima para ko salate,nema stotine hiljada ali ima 5 puta vise nego covjek koji na ovim prostorima prosjecno zaraduje

de ba kakvih 10000e, moze lagano na budzetu za 4000-5000 da ostane 3 mjeseca (a nije ostao toliko), a vjerovatno da je uzeo vise na prodaji

1 Like

evo nek bude da si upravu nego jesi li ti kupio sve te njegove sisteme i je l te ista naucio u vezi trejdovanja,jer ja sam misljenja da je on ljude jedino naucio u vezi pravljenja racuna na orbitx ili betfair a ove sisteme da nije nista

ma kakvi, nixa prevarant stari

sta ma kakvi,je l nisi kupio sisteme ili su mu sistemi losi…a niko da kaze kako izgleda onaj skuplji sistem,svi pricaju o lay the draw i 1-1

Ne prozivaj Kalesiju. Neko je pisao kako je pukao pare preko Nixinog sistema prolistaj trmu

nemam nista protiv kalesije jesi normalan,samo sam uporedio dubai i kalesiju,procitaj ti malo sta pisem,a sto se tice sistema pukli su svi na onaj jedan sistem lay the draw+1-1 a niko ne prica o ostalim sistemima,jer kako sam ja razumio on ima neki jos skuplji od tog i mozda jos jedan sistem;jer ovdje su svi lafo dosli da nam kazu kako ne trebamo nista uplacivat,al niko da kaze nista konkretno o tim njegovim sistemima,ocu da kazem da imam osjecaj da nije niko od ovih ovdje uplatio sistem a vec ga unaprijed pljuju,ima samo jedan momak sto je objavio rezultate kako je sve popadao,a ovi ostali ga samo naprazno pljuju

hehe e to je karakteristika našeg naroda … pa i ovih ovdje na forumu … sve znaju, eksperti su za sve

1 Like

pa da,ne branim ja nixu a i sam ne vjerujem nikome niti cu uplacivat taj njegov sistem,nego sam dosao na forum jer kontam da su ovdje dosli ljudi koji ce podijelit svoja iskustva u vezi njegovih sistema i samo jedan covjek je podijelio kako je sve popadao na taj njegov sistem lay the draw 1-1 koji vec postoji na yt odavno,a niko ne prica o drugim sistemima jer ih ima jos…a i ja lupam gluposti,oni sto su se oparili od sistema(pod uslovom da sistemi nisu skem)takvi se nece bakcat po forumima nego ce ubijat pare i bavit se time,ovdje su izgleda dosli samo oni kojima je dosadno pa pljuju