Nixa Zizu TradeEZ zarada - prilika ili prevara?

Kao sto rekoh…rasprava s tobom je zavrsena…i sam si svjestan da nemas pojma sta pricas…

No eo rekao sam da ću objasniti i objasnit ću, ipak san ja dobar čo’ik ! >Pa ti javi rezultate<

TradeEz I: ( dva načina igre postoje)

  • 1). Prvi način - Lay the draw ( tj. X) sa osiguranjem točnog rezultata
    Lay je opcija koju imate jedino na burzama i to je “oklada” u kojoj igrate da se nesto NEĆE dogoditi…ako ne znate sto je LAY brzo na google i traži…
    Dakle prvim sistemom igrate LAY NERIJEŠENO, ali krećete od poluvremena dakle od 45min…ako je na poluvremenu X naravno…ako je na poluvremenu 0:0, vi igrate LAY X i pokrivate rezultat 1:1, ako je na poluvremenu 1:1, vi igrate LAY X i pokrivate rezultat 2:2, ako je na poluvremenu 2:2 msm da bi već trebalo bit jasno koji se rezultat treba pokriti. Igrate od 45min do 80min, TAKO NIXA KAŽE, u tom periodu MORA pasti gol nebitno s koje strane. Ako čekate kraj utakmice a gol nije pao, gubite kompletne uloga na oba marketa, dakle i na LAY X i na točan rezultat. OVAJ SISTEM SE MOŽE IGRATI U OBIČNOJ KLADIONICI I JEDAN JE OD NAJSTARIJIH SISTEMA, OD SAME POJAVE BURZI KOEFICIJENATA. BESPLATNO GA POTRAZITE NA NETU.
    Računanje dobitka na LAY okladama i primjer raspodjele uloga:
    BACK oklade su najobičnije oklade i računica je jasna npr. 100€ x 1.90 = 190€ - 100€ = 90€ čisto
    LAY oklade imaju obrnuti proces npr. 100€ x 1.90 = 190€ - 100€ = 90€ —> 90€ ovdje predstavlja Vaš ulog, a “Vaš” ulog od 100€ predstavlja dobitak…ako neshvatate, brzo na google, brzo cete pohvatati.
    Primjer raspodjele uloga:
    Recimo da je na poluvremenu 0:0. Vi igrate da neće biti X do kraja tj. LAY X
    Kvota na LAY X je recimo 3.00 ulažete 100€ ( to vam je dobitak) x 3.00 = 300€ - 100€ = 200€ to ćete izgubiti…dakle Vaš ulog je zapravo 200€
    I sad pokrivate točan rezultat 1:1 i nek kvota bude 7.00, sa točno pola uloga stavljenog na LAY X.
    ALI NE POLA OD 200€, VEĆ POLA OD 100€, dakle zapravo ulazete pola od onoga što ćete dobiti. 7.00 x 50€ = 350€ - 50€ = 300€

Evo i brojki:
Lay X: Kvota 3.00
Ulog: 200€
Dobitak: 100€

Točan rez 1:1: 7.00
Ulog 50€
Dobitak: 300€

Kvote mogu biti različite, ovo je samo primjer…i Vi sad imate dobitak:
Ako ne bude X dobijate 100€ minus 50€ pokrića na točan rezultat = 50€ čistog profita
Ako bude X ali recimo 1:1, dobijate 300€ minus 200€ na LAY = 100€
Za profit od 50€ do 100€ Vi ste morali uložiti 250€, sad Vi meni recite da li je to long-term investicija, omjer dobitak/gubitak izgleda ovako 50€/250€ ili u rijetkim slucajevima 100€/250€.
No mi uzimamo u obzir činjenicu da ćete izaći u 80min, ako ne padne gol Vi gubite pola…tako on kaze…ALI vi gubite malo više od pola…250€ pola od toga je 125€, al s obzirom da nije pola u 99% slucajeva i morat ćete izlaziti i prije 80min, nek bude recimo 150€…omjer dobitak/gubitak je sad sljedeći 50€/150€ ili opet u rijetkim 100€/150€…jeli to isplativo? Jel sistem sadrži sve predispozicije da bude long-term sistem? Eo sami procjenite nemojte da ja nagovaram nekoga na nešto.

  • 2). Drugi način ( a ovaj način je ujedno i glavni, vidi se providnost na storyima :smiley: )
    Lay X ali na Europskom hendikepu + točan rezultat: taj EU hendi je na burzama +1, +2 ili +3 potražite s lijeve strane izbornika ( Betfair)
    Lay X na Europskom hendikepu,
    Način igre je sljedeći: kada jedan od timova gubi sa TOČNO jednim golom razlike, recimo 1:0, Vi igrate da taj tim NEĆE IZGUBITI SA TOČNO 1 GOLOM RAZLIKE ( tj. LAY X ali na EU hendikepu) i pokrivate sljedeći rezultat s točno jednim golom razlike a to je 2:1, da je na poluvremenu 2:1 Vi biste tad pokrivali 3:2, a da je 3:2 pokrivali bi ste?..shvaćate poentu?

Recimo da je na utakmici 1:0 za domaće…vi EU hendikepom dodajete +1 gol gostima i sad je 1:1 zapravo, iako je u stvarnosti 1:0…rezultat 1:1 u europskom hendikepu znaci X i vi igrate DA NEĆE BITI TAJ X ( tj igrate LAY X na EU hendikepu, ima ih više, pripazite i trazite samo onaj koji dodaje točno 1 gol timu koji gubi)
Vrijeme ulaska i izlaska je isto tj. 45min-80min, mat. računica raspodjele uloga i omjer dobitak/gubitak su isti kao i u prvom načinu igre, odstupanja su cca.

*Dakle zaključak je: To je stari lay the draw sistem, koji mozete pronaci bilo gdje na netu ako malo proguglate, no da stvar bude gora, “njegova verzija” sadrži martingale sistem, u slučaju da padnete, pa vi sad zbrojite koja banka mora biti ako zveknes sa 150€ ili 250€ svejedno… :slight_smile:

TradeEz Prime: Igra se ( lay x + točan rezultat) samo

  • Dakle, igra se prvi način iz TradeEz I sistema, samo se kreće od 25min više/manje. U ovoj verziji se može igrati samo Lay X + točan rezultat, jer kvote na EU hendiju tad nisu pretjerano povoljne. No, ni na samom Lay X + točan rezultat kvote baš ne sjaje pa se traze malo tvrđe utakmice, ali gdje bi moglo biti akcije…kvota na Lay X se kreće u rasponu od 2.50-3.00…ugl matematička računica je potpuno ista kao i u prvom načinu kao i sve ostalo, a nakon kratkog perioda sami ćete moći shvatiti kad su kvote za vas povoljne a kad nisu…sto manja kvota na Lay X to bolje…opet u slučaju da padnete ide martingale…pa se sračunajte do kad će tako…a famozni zakon vjerojatnosti kaze da svakoga od nas zadesi crna serija…samo neki je ublaze, oni hc traderi je gotovo skroz eliminiraju, a neki će se eo upustiti u avanturu pa će nam se, ( nadam se) javiti doživljaje

Eo ga rođeni od A do Ž…jel ima potrebe dalje pričati? :slight_smile:

Ako nisi shvatio procitaj ponovo, odi na Nixine storye i pomno prati, samo će ti se kazati

4 Likeova

Ja sam rekao zasto visim,a to je da vidim sisteme,ja sma iskren od pocetka,a vi ste svi puni kesa i sve sisteme znate a ovdje visite po cijele dane,a ne znate,jer da znate ne bi imali vremena da se raspravljate ovdje sa mnom,malo skapiraj sta sam pisao…i evo vi ste opet svi pametni i skontali ste da je prevarant(obracam se anki) a on ce jos 5 godina zaradjivati i ljudi koji su mu uplatili,a vi cete i dalje da kmecite i da govorite kako to nista ne funkcionise,pa kako nemate malo mozga da skontate ako je 200 ljudi uplatilo njegov sistem pa da se pojavi 50 ljudi koji kazu da je prevarant,da bi prvenstveno novine a i svi jutuberi bi redom objavljivali i pljuvali bi ga,pa vidis da se samo ovdje 5 debila javilo.A TI DZONTRA STO MI OBJASNJAVAS STA JE LAY,TO ZNA SVAKA BUDALA STA JE,I ZNACI NISI NI PROBAO SISTEM A GOVORIS DA NEVALJA,PA STO NISI SPOMENUO KAKO JE TACNO REKAO,GDJE SU UTAKMICE KOJE BIRA,TO TI JE NAJVAZNIJE,TI SI SAMO TEHNICKI OBJASNIO? I JA PO OVOME VIDIM DA SU SISTEMI DOBRI,AKO UOPSTE OVAKO IDU,HVALA STO SI NAPISAO KAKO IDU AHHAHAHA

Ja sam bio iskren, pa ti probaj eo…nećeš se smijati na kraju :slight_smile:

Ako novčić baciš 10 puta, on može pasti na jednu stranu 8/10 puta tj. 80%, ali ako ga bacis 1000 puta procent jedne i druge strane bit će približno 50:50 odsupanja od cca 3%-5%
S obzirom da novcic ima dvije strane sanse su ti 50:50 odnosno kvota 2.00, omjer dobitak/gubitak na uloženih 100€ je 100€/100€, na uloženih 50€ je 50€/50€…omjer “Nixinih” sistema sam ti prikazao…
Najbolji primjer ti je rulet pogledaj crvena/crna statistiku…jesi ikad vidio omjer 80%/20% …nisi …osim mozda u prvih 10ak krugova…
Pa ti računaj sad s omjerom dobitak/gubitak 50€/125€ ( u najboljem slucaju) koliko daleko ćeš moći dogurati, kad se procenti krenu izjednačavati…
Dok to ne shvatiš gubi vrijeme, pare i zivi u zabludi…završili smo

1 Like

Zbog toga postoji dobar izbor utakmica,i ne postoji nijedan sistem gdje ti je 80% dobitak i da imas vremena da ga dobijes,tako je nastimovano da je nemoguce…sve ti se svodi da moras pogadjati ali trejdingom povecavas sanse,a ovo za martingejl,ja sam licno dobijao na ruletu sa martingejl sistemom,i tako se rulet pobjedjuje,ali je fora sto su mi racun blokirali,doduse pare su mi isplatili ali ti ne daju da igras,jer znaju da se tako longterm moze zaraditi…ko kaze kao moze 7 puta pasti ista boja,to je maltene nemoguce a i da padne,ako si na 100 eura poceo a ulazes po 1 euro,kad dodjes do sestog puta odnosno do 64 eura gubitka tada odustanes,i oprostis se od tih 64 eura ali to mozes zaraditi u roku od 2 sata i igras dalje,a da ti se desi 2 puta u danu to je nemoguce,veca je vjerovatnoca da ces snimati film sa tom kruzom i bred pitom nego to da se desi,i plus kako bi ljudi koji igraju reagovali da vide da tako cesto pada na istu boju,to se ne desava ni na nastimovanim ruletima a kamoli uzivo,a igrao sam i na jednom i na drugom i nikad mi se nije desilo da padne 7 puta boja,tako da martingejl radi,htjeli vi to priznati ili ne,a i ovdje se treba igrati na mali ulog pa posle povecavas,tako i trejd se igra sa malim ulozima pa povecavas.

Pa eto legendo…regaj se na drugi sajt pa igraj rulet i zivi ko car…nema potrebe da ovdje gubiš vrijeme

izvini, nismo te prepoznali Billu Gejtsu hahahahahha

2 Likeova

Legende,blokiraju vam racun,zaradjivao bih ali ti racun blokiraju jer znaju da se jedino tako rulet moze pobijediti,moze se i kladionica pobijediti sa arbitrazom ali kad skontaju blokiraju ti racun,tako da su jedino ostali exchange sajtovi,citajte sta pisem.

Ti opet otvoris na nekom trecem sajtu i zivis ko car…

evo svi lete, samo su tebe cekali da napravis novi nalog :smiley:

A zasto ne kazes ovdje koji ti je sistem,ovo je forum namijenjen da ljudi dodju i kazu kako ide nixin sistem(juce je covjek objavio kako idu) ili neke svoje sisteme i ljudi koji zele da saznaju za te sisteme,a nije namijenjen da ih prodajes ako na to mislis,jer ako hoces da prodajes onda napravi svoj sajt kao sto je nixa uradio a ne ovdje preko foruma da se reklamiras.

Nisam ti se juce zahvalio da sisteme,tako da hvala,ali moram da ti kazem da opet ispade da sam ja u pravu a to je da ovdje lupate neke sisteme kako idu a ne znate kako mu TACNO glase sistemi…eno nixa je na storiju objavio utakmicu lacio galatasaraj a zavrsila je 0 0 a bio je zelen(imao je profit),to znaci da ti ipak ne znas njegove sisteme nego preko storija samo pretpostavljas kako idu,to znaci da nisi uplatio a objavio si ih ovdje…znaci ipak i dalje ne znamo kako mu ide sistem/sistemi.

A sta ti to znaci provaljeni ste,ne kontam?Ne postoji nijedan njegov sistem gdje je zelen a da bude 0 0 na kraju,postoji samo da izadje oko 80og minuta ali tada ima umjesto cijelog pola GUBITKA,znaci nije zeleno nego crveno.Covjek je prekuce napisao sisteme i nigdje nisam vidio da pise under 0.5+cs 0 0,tako da lupas gluposti…

Moze se igrati LTD + cs 0:0…i ako ostane 0:0 dobar si…al nemas pokriveno 1:1…jer si kompenzirao za 0:0.

No to nije ovo sto je on igrao sinoc…on je sinoc uhvatio neku kvotu 1.30 otpr koliko mogu izčitati sa storya…dal je radio lay ili back…to nmg znati…ali nesto sa kvotom otpr 1.30 je bilo u pitanju…

Najavljuje on novi neki sistem, zamisli ti koji je to “mozak” kad je u stanju osmisliti 4-5 “profitabilnih” sistema u 6-7 mjeseci…al eo ja sam objasnio koliko sam mogao…tko je shvatio shvatio je …ko nije nije…meni je svejedno…neam ja nista od tog…

Kako 1.30 kvotu,to moze samo na kraju utakmice,nema nigdje 1.30 kvota na poluvremenu,ni na draw ni na home ni na away a narocito kad je trenutni rezultat 0 0,nema 1.30 ni na par nepar ni na btts yes,no,ni na correct score,to jedino ako mislis na kraju utakmice da je radio lay back al na poluvremenu nema sanse ako je trenutni rezultat 0 0.Jedino moze 1.3 na poluvremenu biti na nekom hendikepu ili na under 2.5,3.5…

Ti si nekako brutalno upucen u nesto o cemu nemas blage dume…
Pretvori mi kvotu ( Lay 5.00) u back kvotu ( Back je ?)
@Svarccci
I odluči se s kojeg ćeš profila pisati, nmgu te ljudi pohvatati…

Evo vidis da blage veze o zivotu nemas,ja sam na online kazino i isao i ljudi me blokirali i to 2 online kazina,na prvom su me odma blokirali kad sam krenuo martingejl,a na drugom sam pokusao da ih “zeznem” pa onda idem malo martingejl malo ulozim na broj cisto da ne budem providan ali dzaba opet te blokiraju,oni covjece znaju za taj sistem i odma te blokiraju,vrlo lako se zaradi ali ides najmanje ulog po 1 euro i mozes za sat zaraditi najmanje 30 eura,ali dzaba,blokiraju te i kraj…i sto je najjace ja sam isao i na kompjuterski natimovan kazno(igrica) i nijednom mi nije palo 7 puta ista boja a kamoli na uzivo,a i da je pala 64 eura zaradim za malo vise od pola sata igranja…a mnogi su budale pa idu do kraja,tipa ako na banci imaju 500 eura oni ce ici dok ne dodje do 500 da sve izgube,to je da padne na jednu boju 10 puta,ali treba malo biti pametan pa izaci prije,npr na 64 to je kad 7 puta padne na istu boju,eto ti malo da naucis o ruletu,ali dzaba blokirace te ahhaha…a ovo za limit,pa ja sam isao na kazina gdje nema limit hahahah a i da ima pa idem sa najmanjim ulogom 1 i ne idem preko 64 eura tako da me limit ne interesuje,e jedino ako ima limit za najmanji ulog ako je najmanji limit 5 e onda to moze igrati neko sa malo vecom bankom i isto moze zaraditi,ali dzaba i to dobijes blok.

Na jednom profilu su mi ogranicili,ne mogu vise pisati na ovaj topic,sad da li se to moze nekako produziti ne znam jer mi je ovo mozda drugi forum na koji pisem,jer inace ne visim na forumima pa se ne razumijem,zato sam drugi profil napravio,a sto se tice ovo lay5 sta ti to znaci,kada je lay 5 onda je i back 5,eventualno je back malo manji tipa 4.6 a lay 5,ja sam ti rekao gdje su ti male kvote na poluvremenu,nema ni na jednom marketu,to je moje pitanje bilo(osim under 2.5,3.5 ili hendikepi)?

Hahahahahahahaahahaha pa ti ni matematiku ne znas…sta je ovo???

Komentar1: “i mozes za sat zaraditi najmanje 30 eura,ali dzaba…”

Komentar2: “a i da je pala 64 eura zaradim za malo vise od pola sata igranja”

Ajde ti ribica popij mlijeko i lagano u krpice…

Pa za tebe jesam,tupiš mi o ruletu nesto a ja imao 2 racuna na kazinu i dobijao,a ti mi kazes da nisam,ok…mozda ti znas bolje od mene da li martingejl radi ili ne,JER SI NACUO NEGDJE DA TO NE RADI.

Gdje sam pogrijesio u racunici??Vama ispod svake moje objave trebam napisati da procitate moju objavu bar 2 puta jer ne mozete da je skapirate kad je procitate samo jednom.Druze rekao sam NAJMANJE 30 eura za pola sata,znaci to je najmanji iznos koji sam zaradio za pola sata igranja,a znao sam zaraditi i 64…nauci sta znaci najmanje pa se onda javi da pametujes.