Nixa Zizu TradeEZ zarada - prilika ili prevara?

Po mom misljenju da postoji sistem neko bi ga negde na netu izbacio free, kao i sve ostalo sto se uvek negde pojavi free.

Znaci ti si kupio i tebe je skamovo?Ili si samo uvjeren da je skamovo,kao sto sve zivo predvidjate vi forumasi?Izvinite Milani Taroti nisam vas prepoznao ahahhahaha.

Nalivpenkalo.Zasto bi neko ko je kupio sisteme i zivi od toga i zaradjuje par hiljada mjesecno,objavljivao po netu(da gubi vrijeme),to je prvo nepostovanje prema nekome od koga si kupio sisteme i promijenio ti zivot(finansijski).Pa nije to kupovina golih slika sa onli fansa od neke cure pa objavis na reditu da se pohvalis kako imas necije gole slike.

Pa ljudi besplatno objavljuju sisteme sa kvotama koje su razlicite i od kojih se dobro zaradi.
U evropskim i azijskim kladionicama postoji razlika u kvotama i svi znamo da se na tome zaradjuje.
Razlika je mizerna primer 1.05 i 1.10 i zaradjuje se na toj maloj razlici od 05.
I to je sistem pa je objavljen besplatno.
Ja ga necu pljuvati ali samo pisem realno.

Od trejdovanja neces nikada naci nijedan besplatan sistem na netu.A Nixa nije ni jedini ni prvi koji zaradjuje od ovoga.Imas Psihofa i ostale ljude koji isto preko kurseva zaradjuju a bez kurseva(od svojih sistema)zarade otprilike po 5 hiljada eura po utakmici.Tako da ne znam da ista na netu postoji sto je dobro a da je besplatno,ja prvi ne bih nekome besplatno to objavio.Ne kazem da ne postoji to sto ti pricas i ne znam koliko je to efektivno jer i tipseri se busaju u prsa govoreci kako kod njih svaka utakmica prolazi dok je realnost skroz drugacija.Tako da sto se tice trejdovanja tesko ce iko ikada reci kako ide npr Nixin sistem.Mozda se desi na ovom forumu ali daj boze.
Jer realno ko posjecuje ovaj forum,sigurno niko ko vec zna kako idu sistemi,to je i moja poenta.Ovdje dolaze samo ovi isfrustrirani sto sanjaju Nixu cijelu noc i nadaju se kako ce da propadne,umjesto da gledaju sebe.I dolaze ovako ko ja i ovaj momak sto se nada da ce mu neko reci kako idu sistemi,pa sam mu rekao da to nece nikad dozivjeti.Ovdje mozes samo iz razonode da se prepires sa ovim nuspojavama od ljudi dok te ne blokiraju(kao sto su mene).Jer su i admini isti ko i vecina ovih clanova.Pogadja ih kad neko psuje ali ih ne pogadja sto se vecina clanova ne drzi teme foruma(pljuju nixu umjesto da kazu kako idu sistemi).

a sad iskoristi isti argument i preformulisu ovo u

“Zasto bi neko ko je koristi sisteme i zivi od toga i zaradjuje par hiljada mjesecno objavljivao po netu te iste sisteme?”

@mrcina Dupli nalog ovdje, prethodni bio banoan.

Pa sve je moguce pa tako i sistemi jer mi je prijateljica dosla i hvalila se kako je platila 20e za kurs i da joj se napravi adnov nalog za postavljanje reklama na sajtu.
Opet sa druge strane ima onih sa viskom novaca koji bi iz zle namere prema njemu hteli da puste sistem javno.
Naravno sa druge strane cak nikada necemo ni saznati kakvi sve sistemi mozda postoje jer to neko nece prodati ni za kakav novac.

Sistemi se mogu i naci kada se kladis uzivo.Uplatis pre utakmice jednu kvotu a posle pratis uzivo i gradis se…kvota zna mnogo da skace kada je uzivo kladjenje.

POZZ DRUZE, da li bi mogao da mi posaljes na mail prime video da vidim o cemu se radi

[email protected]

Drago mi je da je otvorena tema bas iz razloga da bi ljudi mogli da vide kolika je ovo prevara i kakvim stvarima se taj Niksa bavi. Kupio sam i prvi i drugi sistem i sa oba sistema si osudjen na propast. Sada je ubacio i treci sistem Platinum i uzima ljudima novac. Ja nemam nameru da kupujem treci sistem a posto sam dva puta prevaren apelujem da treci sistem ne kupi niko!

Mozes li detaljnije dati pojasnjenje o tim premium sistemima da vidimo o cemu se zapravo radi

Prvi sistem je da padne gol izmedju 45 i 65 min. Prime je da pada gol izmedju 25og minuta i 77-78 min ali lige gde manje pada golova (Argentina, Španiia 2 itd). Na utakmice je na X pre pocetka utakmice kvota ispod 2.80-2.90
I kad bih ti ja rekao da prodju 2-3-4 i ti pomislis to je to. Ovo je vrh i onda 8 za redom nema gola i ti izgubis sve
Eto to su ti sistemi

Cao ljudi, kupio sam sistem od njega i zadovoljan sam imam sve sisteme i platinum, naravno koga zanima moze da se javi na mejl, nema sta kofa da uveravam u bilo sta nije problem mozemo se i uzivo videti i da vam prodam uzivo sisteme. Kako ko zeli

Imam ja sistem druze, i platinum i one prvi sisteme ko god hoce moze da pise na mejl i mozemo se dog i uzivo da se vidimo i ovakl kako kome odgovara.

Sa kojim si zadovoljan sistemom?

Prodajes sistem od koga se tako dobro zaradjuje hmm.
Tu je izgleda najbolja zarada upravo kod prodaje sistema.

Sa platinum iskreno, jedan od najbolji od sistema, ko god da je zainteresovan imate mejl pa pisite mozemo se naci, i sve dogovoriti

E vidiš druže moj, mnogi tako isto kazete i za Nixu zasto prodaje sisteme ako moze da se zaradi, a da malo ukljucis mozak i razmislis nas tamo sas u viber grupi za platinim ima 150, i sad puta 300e koliko je to, zasto iakreno covek ne bi uzeo jedno 45.000 a da dupetom nije mrdno, a rekao sam lepo i napisao ne zelim nikom da se pravdam uzivio se mozemo naci i dati ti sisteme ako zelis uz određenu cifru naravno manja nego tamo, ko zeli neka piše. Ne želim da se pravdam ljudima za bilo sta, ja sisteme imam a ti kako zelis.

Pa lepo kazem da se najbolje zaradi od prodaje sistema.Nije mi trebalo nikakvo pravdanje.
Ja sam preko svog sistema juce uzeo lep kes na partizan sparta.
Opisao sam sistem u drugoj temi.
Evo besplatno napisan sistem:

Nek si druze uzeo svaka čast, ja sam stavio ponudu ko želi da kupi sistem nek se javi na mejl i to je to. Pozdrav

1 Like

Druze ako hoces ti postavi besplatno i pomozi ljudima ako je profitabilan a siguran sam da nije 100% a ne da prodajes i da budes Nixa broj 2