Nixa Zizu TradeEZ zarada - prilika ili prevara?

Ma pusti Svarci ove hejtere, ne moze svako otic u Dubai i Egipat i zivit tamo. Da Nixi ne radi onaj sistem pa ne bi ga mogoa prodavati ovoliko dugo i imati toliko zadovoljnih musterija. Ovaj dzontra samo ljuboboram jer on kicmari za 300e a Niza uziva u Dubaiju

Prvo to sto vjerujes da je operiso noge znaci da si neobjasniv bolid,drugo zasto sam tek sad dosao a nixin sistem je davno izasao je zato sto je ovaj forum tek na drugoj stranici pretrage,a trece ovo da vas ostavim na miru,pa i ostavicu vas,izgubio sam 10 dana prepirajuci se sa vama debilima,a dosao sam da vidim kako ide sistem ali sam naisao na desetak debila,ali to je moja greska jer forum i sluzi za lijecenje frustracija bolesnih ljudi…ostavicu vas na miru ali cu opet doci tamo 2024te godine cisto da vidim da li i dalje drkate jedni drugima i pisete kako sistemi ne rade ahahahha iako je proslo 4 godine a niko se nigdje nije zalio,i ako tada Nixa bude u Kaliforniji vi izmislite da je popusio ■■■■■ Arnoldu Svarcnegeru i da mu je on dao pare da navuce ljude da mu kupe sistem.

@Svarcci jel to majketi pušiš karu nixi pa ga ovde tolko braniš.Koa ja glup pa nisam te vidio u njegovoj admin grupi da si postavljen ko jedan od admina. A ovdje se lud praviš.Druže obriši se malo ti je sperme ostalo na bradi.

3 Likeova

U pravu si sve,admin sam u grupi i pusim Nixi a bolje i jedno i drugo nego da pusim petorici a to je ono sto ti radis,jer se medjusobno podrzavate vas 5 debila koji izmisljate kako vas je neko zajebo i izmisljate kako je neko admin u grupi a nije…usao sam ti na profil i vidio sam sta si pisao na ovom forumu prije,htio si popusit nekome samo da udjes besplatno kod njega u sistem i kad nisi mogao i kad nisi znao sta ces od huje i histerije onda izmisljas kako si pukao pare.Ali procitaj moj prethodni post,vraticu se na forum 2024te i kad nixa bude zaradjivao i dalje od sistema vidjecu onda sta cete novo izmisliti da je nekog prevario,smijesni ste svi zajedno ahhahah…i prvo ukljuci malo mozak jer on sluzi da se koristi i skontaj koja je logika da ja navodno iz admin grupe dodjem ovdje da ubjedjujem vas 5 debila da mu uplatite sistem,a sam kazes da ima 180 clanova,mnogo si glup momak.

Ti jos uvjek ovdje? :smiley:

Vise nisam,ovo je sve sto sam pisao do sada,a vi cete biti ovdje jos 10 godina i dalje cete ljubomorisati i drkati jedni drugima ahhahahaha,dok ce Nixa biti pun para ahahahhaha,nemojte se samo objesiti zbog depresije znajuci da on zaradjuje a vi ljubomorisete i zivite ko kerovi haahhaha…bas me zanima koju cete novu prevaru izmisliti da je uradio ahahhahah…da li je popusio seicima ili nesto drugo ahahhaha

Kad porastem bicu nixa

Tako je…i ti ces s nixom do 2024 zaradjivati…samo opusteno…nemoj brinuti za nas ljubomorne debile koji to ne mozemo razumjeti pa “ljubomorisemo” ovdje, jer nemamo pametnijeg posla…

2 Likeova

Izadje i Platinum sistem i nova prevara
Živo me zanima šta je to

s platinum sistemom zaradis 7 puta vise nego s prethodnim clanstvom

Evo sad sam vidio da retard od NIXE izbacio i platinum sistem koji košta skromnih 300 eura…reko bi đaba jer s ovim sistemom je mjesečna zarada 5000 eura HAHAHA pa ko još vjeruje ovom napuhanom majmunu koj ima mozak ko gršak.Nixa prodaje rudnik zlata za samo 300 eura jel vi vidite koja je on veličina od čovjeka neče on samo za sebe sačuvat sistem več ga dijeli nesebično i ostalima da i drugi zarade BIG RESPECT.

Nerealno je da ova tema uopste postoji na ovom formu, a neralnije je sto ovaj @svarccci koristi ovakav rijecnik…

Jel ovo @steelmaiden @mrcina sponzorisano ili sta…

Nisam pročitao niti 1% postova ove teme i već sada mislim da je apsolutno neprikladno ovakvom forumu. Zatvaram temu, ako Filip hoće neka je otvori ili obriše, člana @Svarccci baniram trajno s foruma, a članovi @Nixazuzu i @Dzontra_Wontra idu na pauzu od mjesec dana. Razina komunikacije u ovoj temi je poražavajuća za ljude koji na ovaj forum dolaze, te bi u budućnosti svi trebali prijavljivati takve stvari. Nažalost, osobno nemam vremena čitati sve na forumu, pa reagiram kada netko nešto prijavi ili ako sam nešto pročitam. Ne planiram čitati 600 postova ove teme, tako da ću ovdje stati.

6 Likeova

Zna li netko kako ide nixin platinum sistem? Lik stalno na insta objavljuje kako profitira pa me zanima sta igra na orbitu.

1 Like

Druze,promasio si mjesto ako si mislio da ce ti neko odgovoriti na pitanje.Ovaj forum ti sluzi samo za lijecenje frustracija prema Nixi,jer evo godinu i po trejda ali to je sve skem,jer tako misle strucnjaci sa ovog foruma.Ja sam Svarci i banovan sam jer po misljenju admina psovao sam(jer je bitnije to sto sam ja psovao nego ostali clanovi sto nisu pratili temu foruma,sto je valjda i sustina foruma,jel?) a zapravo sam jedini dosao kao i ti da pitam kako idu sistemi(i ne interesuje me da me banuju jos 100 puta),dok su ostali se istresali na Nixi kako je lazov,skamer itd.Tako da napravio sam akaunt samo da ti ovo napisem i da znas da nikad neces dobit odgovor na tvoje pitanje kao sto ga nisam dobio ni ja,sto sam gubio vrijeme prije 2 mjeseca raspravljajuci se sa ljubomornim i isfrustriranim ljudima na ovom forumu.

Tko god prati youtube scenu na balkanu zna da je Nixa isfrustrirani lik/prevarant koji si je trgo kosti na nogama da naraste par centimetara jer je mali u glavi. I jos u slobodno vrijeme radi accounte po forumima da navuce budaletine na njegov sistem koji ne funkcionira.

3 Likeova

E ovo sam zaboravio.Ne samo sto “znaju” da je cijeli svoj zivot u Dubaiu skamovo i da je skamovo 200 ljudi koji koriste nejgov sistem nego sto “znaju” da salje ljude da prave lazne profile po forumima(ja)kako bi privukao ljude da kupe njegov sistem.Znaci oni sve “znaju”,i zato sto sve “znaju” zato i zive sa mamom i tatom u zajednici dok neko obilazi 3 zemlje i zivi tu duze vremena i ima auto od par desetina hiljada eura.Tako da druze samo ove odgovore ces dobijat na svoje pitanje.Jedini nacin da saznas kako idu sistemi je ako imas srece da ti je neki prijatelj kupio sistem pa i tebi prenese svoje znanje ili licno uplati Nixi pa ces saznati,jer se od ovih svestranih forumasa,najesti hljeba neces.

kupi sistem da se uvjeris da je scam