Nixa Zizu TradeEZ zarada - prilika ili prevara?

Karticom sam probo. Nije moglo.

Ne znam za karticu ali Skrill bi trebao imati svaki profi kladionicar :smiley: Ili barem Neteller.

1 Like

Imas sad ove sto idu po teniskim mecevima… nadju ove sudije sto su sporiji od ostalih, i onda uzivo vide rezultat i javljaju kolegi koji to sve igra u tih par sek prije nego sto se rezultat zvanicno promjeni

EDIT: napisah a vidim da je i Semolina vec napisala skoro istu stvar lol samo msm da ne moze s laptopom, al moze s nekim mikrofonom pa da neko drugi van terana uplacuje

Pa dobro ne trebas kolegi javljati, mozes i sam doci s mobitelom na meč/utakmicu i igrati. Prije nisi mogao bas tako ali danas su mobiteli mala računala, a 4G mreža je dovoljno brza i gotovo svugdje dostupna. Problem je sto vecina kladi sad napravi odgodu od 10-ak sekundi prije nego prihvate okladu, a cak je i na exchange-u neki delay postavljen.

To sam se uvijek pitao, jel klade prate sluzbene rezultate i sudce ili imaju svoje ljude koji prate utakmice preko nekog brzog live streama ili budu prisutni na utakmicama (barem na onim vecim).

pa ne vjerujem da prate uzivo… al imaju brz uvid u rezultate i automatizovan sistem+ ono virjeme sto si spomenuo dok se oklada prihvati… sto se tice telefona i da sam igras, ako se ne varam po onome sto sam gledao ne smijes, zato rade s mikrofonom

Mozda nije dozvoljeno ali nitko te nece pratiti sto radis na mobitelu dok si na recimo nogometnoj utakmici s desetke tisuca drugih gledatelja (prije korone) :smiley:

Ja sam pokusao to na nekoliko teniskih meceva koje sam gledao uzivo ali su se rezultati na kladi reflektirali u roku par sekundi pa nije bilo dovoljno vremena. Ali vjerujem da postoje kladionice koje su sporije od drugih.

sta si igrao na tenisu? koliko sam vidio ovi igrjau samo gemove, i oklada je vec spremna samo se ceka na kraju da se odigra kad loptica izadje vani

Probao sam na gemove igrati, sa svakim poenom se kvota na ishod gema bitno mijenja, tako da bi se teoretski u svakom gemu moglo odigrati po nekoliko oklada, na oba ishoda i na kraju izaci s profitom.

Al vjerujem da bi me klade brzo blokirale kad bi tako cesto igrao, tako da je opet najbolja solucija exchange. Problem je sto su na exchange-u ponude za gemove jako lose zbog manjka likvidnosti pa bi trebao igrati na ishod meca ili eventualno seta ako je veci događaj u pitanju.

Msm da mastercard blokira uplate na gambling sajtove. Bar je to kod mene slucaj bio. Nisam mogao cak ni na skrill da uplatim, jer me pita da li je novac za gambling ili non gambling. Ako kliknes gambling, uplata nece biti izvrsena,ako izaberes non gambling onda to posle ne mozes prebaciti na exchange ili kladionicu. Tako da ja sad sve preko bitcoina radim.

Visa je iz nekog razloga nije prislo a na mozzartu normalno radi

Na domacim moze,al strane ne dozvoljavaju, jer se navodno kao trosi domaci novac u stranim drzavama.

1 Like

Normalno, vlasti su zabranile. Hoće da pare ostavljamo domaćim kladarama, a ne stranim :joy:

Ovdje si igrao 1:1 konacan rezultat i nerijeseno, a kazes da si u plusu 100 eura ako utakmica zavrsi 1:0 ili 0:1, kako to, jesi igrao pobjedu domacina ili gosta jer nisi napisao da jesi

U primjeru sam igrao da nece biti nerijeseno (Lay). A u plusu sam 85.5 EUR (minus commission).

A izvini nisam vidio, znaci paše i 2:1 ili 1:2, sta da je zavrsila 0:0?

Da, al u tom slucaju bi razmislio o cashoutu da izbjegnem rizik od toga da zavrsi 2:2. Napominjem i da je to igra samo na drugo poluvrijeme, tako da nece biti cest slucaj da upadnu 3 ili vise gola.

Nista, u tom slucaju gubim okladu i onda trebam pogoditi otprilike 2 iduce da bi bio opet bio u plusu.

rizik je bgm veliki, puno utakmica ostane 0:0 i nakon drugog poluvremena, kako nema neka fora da se pola izgubi ako bude 0:0 na kraju, nixa je 3 oklade igrao da se ogradi kazu

Na zalost ne postoji metoda s kladionicama bez ikakvog rizika. Cak i na “sure betovima” mozes spusiti, ako prodje jedan ishod, a drugi ne uspijes matchati.

Međutim value betting je jedna od najboljih metoda za zaradu na kladama, a s ovom Lay Draw metodom mislim da postoji neki value, no to cu sam ispitati u narednim tjednima/mjesecima.

1 Like

Evo recimo danas od 11 utakmica 0:0 prvo poluvrijeme u engleskim ligama 3 su zavrsile 0:0 ostale nisu

Pa dobro u tom slucaju bi vjerojatno zavrsio u plusu. Ovisi koliko ih je zavsilo s 1:1, a koliko s 1:2 i 2:1 gdje bi se potencijalno radio cashout. Ovisi naravno i o kvotama.