Nixa Zizu TradeEZ zarada - prilika ili prevara?

Ljudi manite se kladionice nema od toga hljeba.Svaki video na youtube koji je u vezi nixinog trejdovanja Nixa je licno napravio.FB profili koji hvale nixu ispod njegovog klipa su lazni koji su napravljeni pre par dana.Ne budite naivni od kladionice se nikad niko nije obogatio ni ti ce

Hvala sto si se regao samo da nam to kazes.

1 Like

Ko te ■■■■ onda kockaj ha ya legendo

125 postova kasnije jos uvijek ne znamo dal’ sistemi rade ili ne

2 Likeova

Pa ti si rekao da si kupio sistem. Jedino ti znas da li funkcionise ili ne.

Dajte ljudi da nađemo šemu kako dobiti na kladari 95% mora biti neki način

Pa ovde vidim da si lepo poceo. 50e u plusu za dan. Mozda si trebao opreznije sa biranjem utakmica.

■■■■■ mi sve ali ja ovde ne mogu skontati sta si ti igrao. Nekad igras na poluvremenu 0:0 nekad 1:0 0:1.

Na 1:0 igras correct score 1:0 i u sustini sledeci daje gol 1.

maska, pistolj i uzeces pare iz kladionice u 95%

https://www.youtube.com/watch?v=KVlTLaGBtJs

Imas li jos pristup videu sto ti je poslao o sistemu?

Koliko sam ja shvatio ovako funkcioniraju oklade iz tog sistema.
Uzmimo za primjer da igraju real i barcelona zbog lakseg razumijevanja.

Ceka se kraj prvog poluvremena i ako je rezultat recimo 1:0 za real oklade su sljedece
Stavlja se hendikep +1 na barcelonu i da nebue x, te tocan rezultat 2:1 za real i s tom kombinacijom velike su sanse za dobitak, jer bez obzira tko postigne pogodak mi dobivamo okladu, jedino sto nije pokriveno je da nema golova u drugom poluvremenu, te da utakmica zavrsi rezultatom 3:2, eh sad nije los sistem, ali po meni je i dalje rizican sto i tvoje statistike gore prikazuju, ali opet male su sanse da se postignu 4 gola u drugom poluvremenu, a takodjer u pojedinim ligama u 80% slucajeva postigne se gol u drugom poluvremenu tako da na dulje staze moguce ja napraviti profit s debelom bankom i pametnim odabirom utakmica.

@steelmaiden takodjer svake preporuke za rebelbetting, koristio sam ih dosta dugo i napravio fin profit dok nisam bio limitiran u vecini kladionica kao i ti :smiley:

Pa moze i tako, s tim da je gore opisano da se ide samo ako je 0:0 poluvrijeme i onda Lay na X sto znaci da se igra da nece biti X, a pritom se pokrije rezultat od 1:1 i napravi cashout ako bude 1:2 ili 2:1. Ne znam hoce li isti value biti i ako se ide s 1:0, 0:1 i kontrahendikepom. Djeluje kao ista stvar al zapravo i nije jer kad neka momcad vodi onda je i izglednije da ce pasti drugi gol nego kad su obe momcadi na 0:0.

Da ima logike i tako, zapravo zavisi sve od koeficijenta, dobra stvar na betfairu je sto mozes sam korigirati koeficijent koji ti odgovara i nadati se da ga prihvate :smiley:
Zanimljiva shema, mozda kad ce mi biti dosadno isprobam da vidim kako ide. Za one koji tek pocinju ovo je dobra stranica za pogledat statistike interesantnih liga prije oklada thestatsdontlie.com

Sad kad sam prosao kroz cijelu temu uhvatila me nostalgija i opet zelja za “rekreativnim” kladjenjem :rofl:

Uglavnom kao sto je vec napisano ako imate male banke, nemate novaca za ulaganje u znanje nemojte uopce ici s ovim posto su iste sanse da dobijete kao i na ruletu, odnosno pucanje na prazno.
Zaraditi novce na kladionici je moguce i zaradjuje ih jako mali postotak ljudi, a u to ide brdo faktora, statistike sa rebelbettinga od steelmaidena sve govore i to je jedini realan nacin za okrenut lovu na kladionici.

1 Like

A gušti su gušti… zasiti si covjek i toga nakon nekog vremena, al brzo se opet javi zelja :smiley:

1 Like

imam sacuvano za sebe

u principu tako funkcionise, ali jako bitna stvar koju sistem pokriva jeste koliko ulagati na correct score a koliko na match odds da bi bio profitabilan

Pa logicno je da stavljas koeficijente koji ce ti napraviti profit, odnosno ako ides s 200 eura uloga da ti je profti na x okladi barem 50 eura, a na correct scoreu 100+ :smiley:

@becbac e brate jel mozes njegov tutorial da mi prosledis na mail?

i šta sad, je li radi taj sistem ili ne? da ne čitam džaba prethodne postove, raspisali ste se :smiley:

Ti si ovim pokrio sve rezultate ali u trenutku opklade kvote su takve da nisi u plusu na kraju, a ni kad radis cashout.